Wpis z mikrobloga

[SPOILERY] Przeciek ze sprawdzonego źródła kto zginie w 3 odcinku, w Bitwie o Winterfell i jaki będzie ona miała przebieg. Wydarzenia z odcinka pierwszego i drugiego potwierdziły się.

Kto zginie:
Edd Cierpiętnik - w walce
Beric Donadarrion - w walce
Lord Royce - w walce
Jorah Mormont - kiedy nastąpi ewakuacja tunelami Jorah poświęci się aby zatrzymać White Walkersów
Gendry - Będzie przeźgadzny mieczem White Walkersa a Arya zabije go i da mu litościwą śmierć RIP House Baratheon

Przebieg Bitwy - Na początku bitwy nie będzie Nocnego Króla. Wojska żyjących będą wygrywać. Nagle pojawią się wojska Cersei i strzała ze skorpiona spowoduje, że Jon na smoku padnie na ziemię, jednak uda im się (nie wiadomo czy tylko Jonowi czy smokowi też) wrócić do Winterfell. W Winterfell będzie trwała walka z wojskami Cersei. Po tym nastąpi creme de la creme - Nocny Król z innej strony zaatakuje Winterfell na Viserionie i nikt go nie będzie mógł zatrzymać. Winterfell spłonie, Bran rozkaże odwrót i Ci którzy przeżyli uciekną.
#got #graotron
okociskoko - [SPOILERY] Przeciek ze sprawdzonego źródła kto zginie w 3 odcinku, w Bit...

źródło: comment_kSxFw409HIAbBhymK6ScC4bMWPo8OIHG.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuben: Jest to dziwne, ale ma sens jakby nie patrzeć. Sens w sensie przebiegu wydarzeń, bo cały wątek z letnią kompanią najemniczą, która idzie walczyć w środku zimy na nieznanym terenie to xD
  • Odpowiedz
https://imgur.com/a/O6ISQ7g Zobacz.


@delvian: to mogą być halabardy dotraków w sumie też. I chyba ktoś w hełmach jak nieskalani tam stoi albo w lanisterskich. Tak czy siak powinna być jakaś zapowiedź tego ataku w drugim odcinku by to było logiczne a chyba nie ma.

Jest to dziwne, ale ma sens jakby nie patrzeć. Sens w sensie przebiegu wydarzeń


@delvian: Miałoby to sens jakby wygrali z umarłymi albo jakby wyglądało
  • Odpowiedz
@Zuben: Po tym co zrobili z Dorne oraz wyprawą za Mur po umarlaka, nic mnie już nie zdziwi w tym serialu prawdę mówiąc. Brak wątku KL i Cersei w drugim odcinku też o czymś może świadczyć. Widz będzie skupiony na walce WF vs WW, uradowany, że Jon i Danka wygrali(póki co), a tu nagle strzał ze skorpiona w jednego ze smoków i zaczynamy od nowa, tylko, że od strony południowej.
  • Odpowiedz
@Zuben: Doczytałem usunięty wyciek, wygląda na to, że przerwa pomiędzy walkami będzie na tyle długa, że Jon i Danka wyruszą na palenie trupów.
  • Odpowiedz
Doczytałem usunięty wyciek, wygląda na to, że przerwa pomiędzy walkami będzie na tyle długa, że Jon i Danka wyruszą na palenie trupów.


@delvian: No teraz ten wyciek jest już możliwy choć bardziej by wolał ostatecznego rozstrzygnięcia z nocnym królem i dopiero potem ataku GC.
  • Odpowiedz
@Zuben: Jednak najbardziej mnie kuje w oczy głupota z tymi kryptami i ukrywaniem tam ludzi, którzy nie są w stanie walczyć xD Było to tyle razy podkreślane, że na pewno coś z tymi kryptami stanie + fakt braku ewakuacji kobiet, dzieci i starców na południe to jedno wielkie xD
  • Odpowiedz
fakt braku ewakuacji kobiet, dzieci i starców na południe to jedno wielkie xD


@delvian: no wiesz teoretycznie nie ma gdzie chyba że do białego portu, dwa północ jest mało przejezdna zimą.

No do tego to trzeba będzie poczekać do 6 odcinka.


@delvian: Ale to by było głupie zakończenie to gra o tron a nie epic fanatasy o ratowaniu świata przed złem, finał powinien być żywi vs żywi. A
  • Odpowiedz
Serial to epic fantasy o ratowaniu świata


@delvian: No nie to był wątek poboczny xD dotąd. A co do zdjęć z planu trzeba uważać widziałem takie z last jedi co się doszukali na nich rycerzy ren na wyspie luka a finalnie okazało się że to była konstrukcja do kosmicznych krów xD
  • Odpowiedz
@Zuben: Nom, ostatecznie przekonamy się za tydzień(albo wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale wyciek dot. 3 odcinka wydaje mi się bardzo, ale to bardzo prawdopodobny.
  • Odpowiedz
ale to bardzo prawdopodobny.


@delvian: W sumie może chcą zrobić nocnego króla geniusza strategii xD Jak rob pośle część armii innych na pewną śmierć wmówi żywym że przegrał oni zaczną walczyć między sobą i wtedy zaatakuję cała siłą.
  • Odpowiedz
@Zuben: Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego gówna xDD Przecież ten fałszywy przeciek miał O WIELE większy sens niż to co oni pokazali na ekranie xD
  • Odpowiedz