Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma obawy przed #gastroskopia, albo ciężko przechodzi takie badania, lub jest to dla niego bardzo nieprzyjemne (pewnie dla każdego tak jest) a musi zrobić takie badania choćby w związku z #refluks - to ja polecam wykonanie tego badania w znieczuleniu ogólnym.

O 10:30 położyłem się na łóżku, podpięli mi wenflon, dostałem do nosa taką rurkę z tlenem, do ust takie coś przy badaniu i po kilkunastu sekundach zasnąłem. Następnie budzę się, patrzę na zegarek i jest 11:10.. pierwsze kilka minut lekko zakręcony, kolejna godzina lekko senny (jakby mi ktoś drzemkę przerwał) i po kolejnej godzinie już wszystko normalnie.

Naprawdę polecam jak coś.
  • 10
@drjaszczur kurczak, nie byłem jeszcze u lekarza.. Wizytę planowałem, planowałem, wciąż coś przeszkadzało, zmiana pracy, urlop lekarza.. i ostatecznie zapomniałem.
@strean w końcu się przełamałem I byłem jakoś czas temu. Na postawie ostatniej gastroskopii powiedział że nie widzi niepokojących zmian, zwężenie przewodu jest dość powszechne.. ale leków żadnych też nie zapisał.. skoro nie miewam już bolesnych objawów, a tylko problemy z przełykaniem to polecił inna drogę - mam zrobić manometrie przełyku i jeszcze raz gastroskopii pod kątem zapalenia eozynofilowego i zobaczymy dalej, bo istnieje możliwość wykonania zabiegu który wyeliminuje mój problem.