Wpis z mikrobloga

@erb0: A czasem nie idzie mu dobrze w F2 i po takim sezonie nie powinien dostać łatwo licencji? Co z tego ile przynosi Kubica sponsoró w porównaniu z tym jeśli Mazepinowie byliby właścicielami zespołu?
@erb0: No na pewno wywalą Russela, który również wnosi mnóstwo środków przez zniżki silnikowe i takie tam, plus jest Brytyjczykiem w Brytyjskim zespole i jest jasno najbardziej wspierany przez zespół.
@erb0: I od razu powiem, że nie jestem 100% pewien kogo by wywalili tak jak wielki ekspert (ty), ale 2 miejsca w zespole to mało i na pewno dobra wiadomość dla Kubicy by to nie była.

Bo wcale nie wywalili Ocona


Że niby jaki to ma związek z sytuacją Williamsa oprócz tego, że Occon też jest pod patronatem Mercedesa i był kierowcą zupełnie innego zespołu?

Przecież piszesz że zespół ma być
@yeradd: Dobra kończe, bo jesteś serio zbyt głupi żeby cokolwiek zrozumieć xDDD

Tak sytuacja Ocona nie jest dokładnie kopią sytuacji Russela, no wcale nie jest xDDD
A w Chelsea grają tylko Anglicy bo to angielski zespół XDDDDD
Tak jak pracownicy Williamsa to Anglicy xDDDDDDDDDD

Jak nie masz pojęcia o F1, to może zostań przy kopaniu gały.
@erb0: A kto mówi, że Williamsie muszą pracować/jeździć sami Brytyjczycy? Wylot, bo tu nie chodzi jakim ekspertem w F1 kto jest tylko kto umie połączyć najprostsze fakty, a kto nie.
@erb0: Jasno ci przekazuje, że w tradycyjnym brytyjskim zespole najbardziej będą wspierani Brytyjczycy nawet jak się zmieni właściciel. Abramowicz jest właścicielem Chelsea, a w składzie jest mimo wszystko 6 Brytyjczyków, kapitanem też jest Brytyjczyk. Nie jest to najlepsze porównanie, ale jakieś jest. Nie mów mi, że mówię że powinni być sami Brytyjczycy w Williamsie albo w Chelsea bo tak jak napisałem wcześniej nie łączysz faktów nie wiedząc o co mi chodzi.
@yeradd: Dobra nie sap juz do mnie marny trollu.
W tradycyjnym indyjsko-brytyjskim zespole, jeździ meksykaniec bo płaci najwiecej kasy, a szefem jest Amerykanin urodzony w Rumunii.
Takie są realia F1, a ty robisz tutaj jakieś śmieszne porównania do Chelsea, bo nie masz pojęcia o F1.

I tytuł na TVP oczywiście ma sens, bo dla RK jazda z Mazepinem czy Strollem byłaby łatwiejsza, bo to gorsi kierowcy i przynoszą znacznie więcej kasy
@the_white_crystal: ale trop o pracownikach/siedzibie klubu dałem po to aby udowodnić, że pewne rzeczy w zespole nie zmieniają się nawet jeśli zespół przechodzi w ręce innych właścicieli. A w Williamsie nie zmieni się to, że zawsze będzie to tradycyjnie brytyjski zespół, założony przez Brytyjczyków itd.