Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce jak czytam wasze komentarze nawiązujące do tego wpisu o tym że poniżej 180 jesteś karłem i żadna na Ciebie nie spojrzy. Wydaje mi się że większość osób piszących w ten sposób ma problemy prawdopodobnie z gadką albo twarzą która nie pozwala na jakikolwiek kontakt z płcią przeciwną, a tutaj wypisują rzeczy typu "tinder to portal do ruchania, ale nie dla karłów". Wiadomo że wzrost jest cechą która jest ceniona, ale na pewno nie jest najważniejsza.
#bekazpodludzi #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow
  • 13
@Tommy357 A czym Ty się ziomuś przejmujesz? Laska Cię pyta o wzrost, to odpowiadasz. Nie pasuje jej, to gratulacje, właśnie odsiałeś bezwartościowego pustaka. Czym się tutaj przejmować? Opinią obcej osoby? :)

No o dlaczego przejmujesz się opinią ludzi na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami? Przecież tutaj większość ma jakieś problemy ze sobą xd
@Tommy357: zawsze się zastanawiam czy to kwestia trollowania, nieznajomości życia czy usprawiedliwianie swoich niepowodzeń życiowych jednym z kompleksów.

Kobiety są bardzo niespójne. Znam wiele kobiet, obcuję z nimi na codzień ze względu na specyfikę zawodu i nieraz słyszałem z ich ust, że „nigdy by nie mogły być z facetem...(niższym niż.../z mięśniem piwnym/łysym i wstaw inne dowolne). Wiecie co? Często zdarza się tak, że jak na ironię losu kończą z takimi facetami.