Wpis z mikrobloga

@thecrew0: to jest ten dreszczyk emocji przy #!$%@? głupot, główna przyczyna szerzenia #!$%@?ów i nieprawdziwych informacji w społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sinti nie chodzi o głupoty, a o rzeczy, które się wie i których się uczyło np :D Są ludzie, którzy normalna droga wyprowadza Cię z błędu i zaczną tłumaczyć, ale są tez tacy, którzy Cię #!$%@? zeżrą, bo się pomyliłeś i jak śmiałeś się mylić w takiej rzeczy xD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
i potem wychodzisz na błazna ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@thecrew0: przestałem wchodzić w dysputę odkąd coraz większa ilość wielcemądrych odpalała przeglądarkę na telefonie i #!$%@?ła teksty z wikipedii czy to będąc w górach, nad jeziorem, przy ognisku czy na browarze w knajpie.

Zacząłem ripostować tylko jednym: czemu walisz w #!$%@? świadomie pomijając w definicji którą mi czytasz elementy, o jakich mówię ja?

#!$%@?, pokolenie internetu myśleć
@thecrew0: tymi <30 czy >40?, bo nie wiem o jakich mowa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ja juz tylko pluję się do tych, czego nic w życiu nie przeczytali, a bazują na coraz gorszej wiedzy ze szkoły średniej.
A ja właśnie dzisiaj opowiadałem jednemu >40 jakiej psiakości wiedzy historycznej zaznałem i dlaczego własnym sumptem powiększyłem ją o co najmniej z 9 długości.