Wpis z mikrobloga

Ogunie wizowie i fani interesuje mnie jedna rzecz. Mianowicie Tiger codziennie nagrywa gnioty, na których idzie przez ulicę Stefana. Rano od Zgierskiej do Łagiewnickiej (tam gdzie X to początek gniota zazwyczaj), popołudniami do Zgierskiej. Ta ulica jest dość na wysokości mieszkania rodziców Tigera (Urzędnicza 42).
I teraz nie wiem- może uszatron został pogoniony z meliny na jakiś czas i mieszka u rodziców? Wszak przecież był kryzys w małżeństwie państwa Kupiec. I teraz ten kryzys zażegnują powolutku, na zasadzie że Tiger jeździ do Kobry na Melinarną codziennie?
Do tego zero zdjęć albo gniotów w okolicach Warszawskiej, gdzie uszatek zawsze z---------ł po 100 gniotów dziennie tam

Co o tym sądzicie??? bec????
#bonzo #patostreamy
Figlarz - Ogunie wizowie i fani interesuje mnie jedna rzecz. Mianowicie Tiger codzien...

źródło: comment_N1zJPlQpmXgeuQ4zTaVnhNG3m8c5ikeA.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supernovva: a melin nie jest przypadkiem zameldowany u starych? jeśli tak to wszelkie kłopoty jakie uszaty generuje w pierwszej kolejności odbijają sie od nich. Pitca, komornicy, finowie po autograf .. Jako że pan Jacek Kupiec myśli głową a nie dupą dla świętego spokoju mówi że nie wie co i jak ogunie AALLLEEE jak nikt nie patrzy to przygarnie melina w końcu mateo to pierworodny tylko ta Kobra, labadziara jedna sprowadziła
  • Odpowiedz