Wpis z mikrobloga

@fenix_darkW: w wielu kwestiach mirki mnie nie zawiedli. Nie ceń tak nisko wykop bo ku zaskoczeniu potrafi naprawdę szybko i skutecznie pomóc. Szybciej niż elektroda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrjeszek: jaki masz sprzęt? Karta graficzna podkręcona? Zauważyłem, że ostatnimi czasy niektóre gry po podkręcaniu karty graficznej lubią się wysypywać do pulpitu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrjeszek: a w którym momencie wywala? Pamiętam, że miałem problem z tą grą w jednym momencie, ale to na premierę i chyba chodziło o bugującą się animację.
  • Odpowiedz
@Jebiasz: odpalam grę, leci prolog. Animacja jak to Rycerze króla Filipa dobrali się do zakonu bla bla, po animacji czas na mnie, żebym podążał za templariuszem i w tym momencie po 2-4 minutach wywala mnie, bez żadnego błędu ani nic. Po prostu wywala i zamyka się gra.
  • Odpowiedz
@mrjeszek: Masz zbyt wysokie temperatury. Przerabiałem to już. Może być nawet i "jedynie" 80C na procku a i tak będzie wywalać grę bez żadnego błędu do pulpitu. To nie wina samej gry tylko zbyt wysokiej temperatury.
  • Odpowiedz
@mrjeszek: Wsadzić więcej wentylatorów do obudowy, posprzątać okablowanie w środku (wbrew pozorom nie chodzi wcale jedynie o sam porządek - bardzo ograniczają przepływ powietrza), zrobić undervolting procesora. Ewentualnie jeżeli ma już z 4 lata lub więcej to wymienić pastę na procku.
  • Odpowiedz