Wpis z mikrobloga

Nigdy jeszcze nie widziałem by wielkie oświecone wykopki tak łykały propagandę. Mam wrażenie, że ten portal od 2 lat (patostreamy) został domem dla nastolatków, ale takich odrzutów społecznych, pseudo-przegrywów, freethinkerów, unikalnych płatków śniegu, ale też takich 20 letnich początkujących mirasów, którzy nim się obejrzą zostaną typowymi januszami polakami, których teraz tak nienawidzą. Pełno tu znawców, którzy w 3-4 (często jednym) zdaniach naprawią każdą sytuację polityczną, związek, czy doradzą w każdym aspekcie. Poziom hipokryzji ogólnie również #!$%@? po za skalę. Raz się hejtuję p0lki, raz się je broni, raz się hejtuje szefa janusza, zaraz się nim jest. No ogólnie festiwal #!$%@? z gigantyczną karuzelą oświeconych w środku. Najgorszy jest głupi i zacofany człowiek myślący, że to on jest tym wybrańcem, który trzeźwo patrzy na świat. W takiego typa wystarczy jeden celny strzał i aktywuja się za zakorzeniona polaczkowatość.

Wiadomo, że zawsze więcej jest debili niż normalnych userów. Odwołuję się do takiego ogólnego wydźwięku z wypoku przy danych postach, czy sytuacjach.

#wykop #bekazpodludzi #afera #bekazpisu #praca #pracbaza #bekazlewactwa #bekazkazdego #januszebiznesu
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xTreserMirkow: to samo czułem oglądając wywiady z ludźmi z doświadczeniem kilkunastoletnim i milionami na koncie, a w komentarzach żeby się nie ośmieszał itd. #!$%@? a najlepsze komentarze bez żadnego argumentu