Wpis z mikrobloga

@gileski: no co? Przecież równouprawnienie polega na uprzywilejowaniu kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Fajny taki przywilej do wcześniejszego powrotu z pracy, by móc wcześniej rozpocząć przygotowania do świąt, co zazwyczaj spoczywa na barkach kobiet

Mnie się w ogóle to nie podoba - jak już to niech wszystkich puszczą do domu wcześniej dla Jezuska...
@Fforrespectmidgets:
Nie no chore to jest w ogóle, takie nierówne traktowanie. Najgorsze jest to, ze wiele osób nie widzi w tym nic złego, bo przecież "hehe, przecież to do przygotowywania świąt to tylko kobiety, hehe". Z mojej perspektywy generuje tylko niepotrzebne konflikty.
Na szczęście widzę wśród znajomych przypadki, gdzie szefostwo daje wolne piątki, ale dla wszystkich, bez wyjątku i za to potrójne propsy.
@krzykrzy1995
Ja wiem, że to już jest czepianie się słówek, ale facet nie powinien - pomagać -, on powinien niezależnie z siebie chcieć to robić, a nie że wszystko robi kobieta, a on z łaski bożej jej pomoże
I zgadzam się jak laska będzie ciągle odmwiać współudziału faceta w pracach to niech się nie dziwi, że on nie widzi potrzeby ani pomagać ani od siebie cokolwiek robić. Ale przynajmniej może różowa narzekać,
@Fforrespectmidgets: dawniej tak było, ze facet pracował a kobieta siedziała w domu. Musi wymrzeć pokolenie, które było tego nauczone ( wraz z ich dziećmi, które tego zostały nauczone ). Niestety smutne jest to, jak przychodzę na wsi do kumpli na urodziny a ich dziewczyny / żony chodza z talerzami, robią herbatki a Ci sobie piją wódkę bez niczego xD