Wpis z mikrobloga

@BeDoEl: kiedyś w 2010r sfd miało aferę z białkiem gdzie do koncentratu dodawali sojowego i od tego momentu wiele osób się do nich zraziło. Obecnie uważam, że że wzgląd na dużą konkurencję mają czyste białeczka.
  • Odpowiedz
@veldrinn: Często widzę takie wypowiedzi jak Twoja i nie mogę tego zrozumieć. Wszedłem właśnie na kfd, sprawdziłem cenę KFD Premium WPC 80. Jest to 41,99 zł za 700g. Za 1 kg wychodzi niecałe 60 zł. To przecież prawie dwa razy więcej, niż wychodziło na bulkpowders przy dobrej cebuli. Czy coś robię źle?
  • Odpowiedz
@smela Widzisz. BP niby super ceny ale jednak coś tu nie pasuje.
Po pierwsze rozpuszczalność. 3 machnięcia szejkerem i wszystko wymieszane i zero piany, nawet odrobinki. Nie znam innego białka (a tym bardziej z tych tanich), które by się w ogóle nie pieniło.
Po drugie. Nieważne jakie białko, ale jak nie umyjesz szejkera to na następny dzień śmierdzi (rozkład białek), a jak zostawisz na 3-4 dni to praktycznie szejker do kosza. A
  • Odpowiedz
@veldrinn Białko z BP działa, #!$%@? na nim z 5kg w styczniu, ale głównie tłuszczu, więc raczej nie jest obojętne xD Chyba zacznę kupować więcej WPC z KFD, bo bardziej mi smakuje i lepiej się rozpuszcza
  • Odpowiedz