Wpis z mikrobloga

Mireczki gdzie tankujecie? Która stacja skradła wasz portfel? Mam w okolicy kilka stacji ale nie wiem która powinna mnie okradać na cenach paliwa ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #stacjepaliw #paliwo #okradajo #gdzietankowac

Która stacja?

  • Orlen 54.4% (62)
  • Circle K 20.2% (23)
  • Stacja prywatna A(kiedyś zapychała filtry) 1.8% (2)
  • Stacja prywatna B (postawiona na słupa) 1.8% (2)
  • BP 12.3% (14)
  • Carrefour 9.6% (11)

Oddanych głosów: 114

  • 18
@Bouquet: Ja chyba zacznę na Orlenie bo jednak to państwowa spółka i mam nadzieję że kontrolują to skąd jest paliwo jak i jaka jest w nim mieszanka.

Circle K mam bliżej i po drodze i nawet jest to dużo większa stacja ale to prywatna spółka i pomimo że starsi tankują tam od kilkunastu lat.. to ja dalej jakiś taki uprzedzony jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GajuPrzegryw: Głównie Orlen, ze względu na apkę do płacenia przy dystrybutorze i ich bliskość, jest ich sporo. Chociaż jak jest możliwość to tam gdzie taniej i gdzie mam bliżej. Paliwo wszędzie jest i tak z Orlenu czy Lotosu, nieważne jaka stacja.
@GajuPrzegryw: Stacje marketowe, chyba że gdzieś jestem na trasie, to Orlen/Lotos (z kartą KDR 8gr taniej na litrze), ponieważ zależy mi na cenie, a wszędzie i tak jest paliwo z Płocka lub Gdańska. Jedynie stacje marketowe nie mają dodatkowej marży.
Jak wybraliście, tak tankuję xD ni #!$%@? mi na Orlen nie po drodze bo na tej konkretnej ulicy nie da się zawrócić i muszę do domu wracać inną drogą.

Ale i tak lepsze to niż Statoil... #!$%@? stacja na środku skrzyżowania. A żeby zatankować jak człowiek to się trzeba czaić w nocy lub wcześnie rank gdy wszyscy są w robocie. Bo się hotdogożercy zlatują i z 5 minut na stacji robi się