Wpis z mikrobloga

Za miesiąc będzie wiele lepszych kart od tej.


@andek980: tj wg mnie złe podejście. To tak jakbyś we wrześniu/październiku/listopadzie grał łamagami bo "w styczniu/lutym/marcu będą lepsze". Oczywiście to jest moje zdanie ale to trochę tak jak ludzie pytają kiedy stanieje karta XXX. Albo kupisz teraz i grasz danym piłkarzem już teraz albo możesz czekać do czerwca bo taniej już nie będzie.

Czy tylko mi sie wydaje, czy ten nowy Florenzi za
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: ja rozumiem jakby ta karta wyszła pod koniec roku to ok, są pewne karty nad którymi nie ma co odkładać w czasie, ikony lub CR7, a tak to teraz EA rzuca kartami specjalnymi hurtowo, aby czyścić rynek i ich to nie obchodzi czy się opłaca lub nie, bo według EA skutecznie ludzie mają się pchać w niewymienne, aby ubywały coinsy, a do tego będzie kolejny wysyp kolorowych kart, no i
  • Odpowiedz
  • 0
@SpiderFYM
@martymcfly80s zrobiłem ale z nudów w pracy, więc dopiero wieczorem nim pogram
@andek980 koszt tej karty jest śmieszny biorąc pod uwagę etap gry i fakt że jest to najlepszy PO w grze, więc bez sensu mi się wydaje czekanie na totsy które będą za ~miesiąc (?) żeby kupić sobie lepszego, wymiennego zawodnika na tę pozycję
  • Odpowiedz
  • 1
@andek980 rozumiem Cię, ale dla mnie miesiąc czekania na tym etapie to zdecydowanie za długo + Florenzi RTTF rozegrał u mnie dokładnie 667 meczów, bardzo polubiłem tego gracza, więc nie wahałem się ani chwili nad upgradem karty
  • Odpowiedz
@SpiderFYM

tj wg mnie złe podejście. To tak jakbyś we wrześniu/październiku/listopadzie grał łamagami bo "w styczniu/lutym/marcu będą lepsze". Oczywiście to jest moje zdanie ale to trochę tak jak ludzie pytają kiedy stanieje karta XXX. Albo kupisz teraz i grasz danym piłkarzem już teraz albo możesz czekać do czerwca bo taniej już nie będzie.


#!$%@? przykład. To jest niewymienna karta z którą nic później nie zrobisz, a jak wydasz teraz te 200k, to
  • Odpowiedz
@ad1s: Ja też to rozumiem, że ktoś robi jakąś kartę bo ma pewne podstawy do tego np. dobrze mu się gra itp., tyle, że Florenzi mi nie pasuje do składu oraz nie podszedł, bo swego czasu kupowałem tą wersje live pod zarobek i testowałem. U mnie natomiast spisuje się Lala Headliners. W kwestii który lepszy nie ma co spierać się bo u każdego zawodnik inaczej gra.
  • Odpowiedz