Wpis z mikrobloga

@DonCruzo:

Matura 2019.

"Informujemy, że dołożymy wszelkich starań aby klasyfikacja klas maturalnych odbyła się zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym w terminie umożliwiającym wydanie świadectw ukończenia szkoły. Jednocześnie zapewniamy, że egzamin maturalny w PZS w Redzie odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Dobro uczniów PZS w Redzie jest priorytetem dla wszystkich Pracowników naszej szkoły. Kolejna Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna zaplanowana została na 24.04.2019 r" - poinformowała na stronie internetowej szkoły jej dyrektor Dorota Nowicka-Klimowicz.
  • Odpowiedz
@mynameis60: Nie potrafię tego pojąć. Co im zrobili uczniowie? Przecież tyle jest możliwości zrobienia strajku z jajem, i tak żeby uderzyło tylko tego, w kogo ma uderzyć. Dlaczego na przykład... Każdej klasie nie zrobili na godzinie wychowawczej merytorycznego wykładu o rządzącej partii?

"Patrzcie, dzieci: na cenę tego składa się to i to, a to podniósł sobie pis dnia tego i owego. Członkiem pis jest ten facet, który miał zarzuty za to
  • Odpowiedz
@neo_1995: #!$%@? zajebista logika, ja Ci powiem daj mi milion bo Ci porwę rodzinę, Ty mi nie dajesz miliona, ja porywam Ci rodzinę i to Twoja wina nie moja, jak byś mi dał milion to bym nie porwał. Logiczne nie?
  • Odpowiedz
@su1ik: Wycieczka osobista, błędy ortograficzne, brak dużej litery i znaku interpunkcyjnego. Wyraźne ślady niezrozumienia przekazu. Diagnoza: niepoważna próba wyładowania się, ślady chęci do poważnej dyskusji?... Brak.
  • Odpowiedz
Po raz kolejny się ludzie #!$%@?ą do nauczycieli zamiast do rządu, który od stycznia gówno w tej sprawie zrobił.


@neo_1995: Drogi neo: otóż po raz kolejny się nauczyciele #!$%@?ą do uczniów zamiast do rządu, który od stycznia gówno w tej sprawie zrobił.

Widzisz analogię?
  • Odpowiedz