Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Startujemy z #cpprozdajo! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś rozdajemy jedną kopię wersji elektronicznej magazynu Programista 1/2019 (80), w której możecie poczytać m.in. o wyrównaniu pamięci w C++

Zasady:

1. Plusik
2. Co o nas myślisz, co byś zmienił/a? Może są jakieś tematy, które warto, abyśmy poruszyli? Napisz w komentarzu ()


Jutro po 8 wyniki ( )
CppPolska - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Startujemy z #cpprozdajo! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Dziś ro...

źródło: comment_zKzbL4Zy4mU0UrKiGlG7xCCjZbx1taYK.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@CppPolska: Ja bym chętnie poczytał, a może czytelników też zainteresowałyby tematy odnośnie DOD (Data Oriented Design), w sumie artykuł z prezentowanego numeru mógłby być jakimś wstępem do tego.
(ale jedna kopia to trochę słabo :-|)
  • Odpowiedz
@CppPolska: bardzo dobry kontent prowadzony na stronie. Fajnie, że na bieżąco wrzucany też na FB. Może w ramach promocji magazynu programista jakieś darmowe numery na fanpage FB? :) pzdr.
  • Odpowiedz
@CppPolska: Powiedzcie lepiej dlaczego rynek C++'a jest tak nierówny w Polsce. W trojmieście bieda odnośnie ofert pracy, a w Krakowie to chyba deficyt miliona pracowników C++.
  • Odpowiedz
@CppPolska wypunktowanie czyjegoś kodu w skali od 1-10 uwzględniając wykorzystanie standardów, dobrych praktych itp -

a tak to ja osobiście z perspektywy czytelnika to chciałbym zobaczyć czasami jakieś materiały odnośnie fizyki, na przykład ruch wody, jego sposoby implementacji i optymalizacji to ciekawy temat i dlaczego odgrywa ważną rolę, więc i gamedev
  • Odpowiedz
@CppPolska: Moim zdaniem swietna stronę tworzycie :D Fajnie by było gdyby bylo więcej GameDevu może i gdyby udałoby sie zrobic jakis wspolny projekt z fanami ?? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@CppPolska: Zmieniłbym pytania konkursowe bo pytacie ludzi którzy scrollują mirko bez większego przywiązywania uwagi do pojedynczych wpisów co sądzą o was, mimo że (większość) nie wiedzą ani kim wy jesteście, ani jak wygląda to co tworzycie.
  • Odpowiedz
@CppPolska: o panie drogi, a wskaż mi na tym portalu jedną osobę która zainspirowana wizją wygrania ebooka będzie robić risercz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie konkursowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz