Wpis z mikrobloga

Agresja, chamstwo, nienawiść i prostactwo tej kobiety nie mieszczą mi się w głowie.


@oenir: Co Ci się nie mieści? Stary, rozejrzyj się i zobacz, ilu jeszcze bije jej brawo. Serio myślisz, że ona jest tak wyjątkowa? Otóż nie, ma cały legion upośledzonych mentalnie lub społecznie, których te dowody jej wątpliwej erudycji jeszcze cieszą.
I śmiać mi się chce, gdy ludzie piszą o niej "budząca kontrowersje posłanka". To jest taka właśnie kapitulacja
Serio myślisz, że ona jest tak wyjątkowa?

@Mr_Hand_of_Fate: nie. Tak jak napisałem wyżej, ona jest po prostu emanacją mentalności Polski B. Tej z modlitwy Polaka, z pretensjami do całego świata, z ciasnym horyzontem i sztachetą w ręku.

To jest taka właśnie kapitulacja przed chamstwem

Jeszcze niedawno napisałbym, że przeraża mnie jak wielu ich jest (por. poparcie dla PiS), ale chyba już zobojętniałem i zwyczajnie mam to gdzieś. Ja sobie poradzę:
@oenir: ona jest po prostu chora psychicznie. A wyborcy którzy na nią głosują nawet nie wiedzą co to twitter. Głosują, bo widzą starszą panią, którą publicznie pochwalił Jarosław i która wierzy w Pana Bożego.
ona jest po prostu chora psychicznie

@dziaru: szczerze? Wątpię. Moim zdaniem to po prostu cechy światopoglądowo-osobowościowe wzmocnione przez taktykę wyborczą. Zwyczajnie jest masa ludzi, którzy w ten sposób postrzegają świat, a obecnie po latach bycia na drugim planie nie tylko doszli do głosu, ale wręcz są hołubieni jako sól tej ziemi, prawdziwi Polacy, ostoja narodu, przedmurze cywilizacji, trzecie pokolenie AK walczące z trzecim pokoleniem UB etc.
@oenir:

Jeszcze niedawno napisałbym, że przeraża mnie jak wielu ich jest (por. poparcie dla PiS), ale chyba już zobojętniałem i zwyczajnie mam to gdzieś. Ja sobie poradzę: zawód mam dobry, języki znam, a centrum interesów życiowych jest mobilne i coraz bardziej na południe.

Z jednej strony trochę może zazdroszczę - ja akurat swój zawód kocham i chyba nie wyobrażam sobie, aby robić coś innego, z drugiej natomiast, aby go wykonywać za
sama się nie wybrała. Krycha wchodzi do Sejmu głosami Polski B i jest po prostu emanacją tamtejszej mentalności.


@oenir: a dokładniej 18 070 głosami na 375 240 oddanych, gdzie uprawnionych było 763 101. Świetny reprezentant okręgu.
@Mr_Hand_of_Fate: moje rodzinne miasto od lat oscyluje wokół ~38 tysięcy mieszkańców. Na papierze, bo w praktyce, w porównaniu do moich nastoletnich czasów, się w zasadzie wyludniło. Nie ma tu żadnego spisku, po prostu kto żyw, o ile nie chce robić kariery w krajalni skór, ten zaraz po zrobieniu matury spiernicza jak najdalej, nie zaprzątając sobie głowy takimi szczegółami jak obowiązek meldunkowy.

Śmiem twierdzić, że w skali kraju sytuacja wygląda podobnie. Bez
@oenir:
Czytam to, co piszesz i ponownie - wnioski są dość przerażające. Choć to nie jest jakieś olśnienie, to jest coś, o czym człowiek wiedział od dawna, ale jest okazja przyznać wprost.
To fakt, że daliśmy dupy jako społeczeństwo, które próbuje utrzymać jakieś struktury państwowe. Prawdą jest, że nie byliśmy w stanie zapewnić wszystkim jakiegoś w miarę godnego życia, co mogłoby przekonać obywateli do tego, że warto być wobec Rzeczypospolitej lojalnym.
@krzychol66: nie bardzo. Rozumiem kompulsywną potrzebę odbicia piłeczki, obrony ukochanej partii i przy okazji ataku na kogoś nielubianego, jednak mam złą informację: nikt w to nie uwierzy, bo Krystyna jest klasą sama dla siebie.

Skądinąd nie jestem zaskoczony, że to akurat Ty się rzuciłeś bronić wypowiedzi Pawłowicz.