Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc + powolutku zostanie podniesiony jakis podatek i ludzie oddadzą całe 500+ z nawiązką na przestrzeni iluś tam lat. I #!$%@? za 50 lat znowu bedzie jakis pis v2 i znowu bedzie obiecywał bezinteresowne datki i ludzie znowu uwierza :V
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: To nie znczy że tracisz rocznie 2,5%. Tracisz przez całe życie. Nie musiz trzymać fiata rok żeby stracić 2,5%. Wystarczy że go używasz bo go cały czas posiadasz.

A teraz sobie policz % składowy tych 2,5% na przestrzeni 10 lat
  • Odpowiedz
według faktu inflacja wyniosła 23% rocznie, nie 2,3... Kolejny clickbait


Jakiego #!$%@? faktu? O czym ty gadasz? I chyba pomyliłeś VAT 23% z inflacjąą

Według banku Santander wyniesie ona 1,5%


@
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: Jakie tylko? Człowieku ja pisałem art o celu inflacyjnym. Ty jesteś dzisciakiem, który gówno wie i gada co mu się wydaje. W przeciwieństwie do ciebie doedukowałem się z zakresu tego co mnie interesuje..

I znów wyjeżdżasz z tą zbita szybą... Chyba nawet nie wiesz do czego ten mit się odnosi.


Teraz to mnie #!$%@?łeś. Właśnie przez twoje #!$%@? i wiarę w ten mit zrobiłem o tym czym on jest ten wpis:
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: Szkoda że usunąłeś ten wpis... Zrobiłeś go tego samego dnia co ja ten mój o zbitej szybie, czyli 25.10.2018. Niestety go nie ma wśród twoich wpisów a chciałem go tu przytoczyć, tam to był festiwal brednii i długa dyskusja między nami. Dlaczego go usunąłeś? :D
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: Pewnie. I nie było tekstów o inflacji która stymuluje gospodarkę z których grzałem tu dzisiątki razy? Albo Inflacja pobudza inwestycje... Wystarczy uzyć google i ile razy tu z ciebie z tego polewałem jest widoczne

No ale nie dziwne że się wypierasz tej kompromitującej dyskusji skoro ją usunąłeś :D
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: nie wiem co tam sobie ubzdurałeś, ale nie chce mi się prostować twoich wymysłów, bo to nie ma sensu.
Jedyny wpis jaki usunąłem dotyczył mojej przeszłości, ale nie powiedziałbym aby to było coś kompromitujacego, poprostu prywatne informacje.

Jesteś bardzo prostolinijnym człowiekiem i jak coś sobie uroisz to już tak zostaje, a ja się na to nie obrażam.
  • Odpowiedz