Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Mirki,
jak pewnie wynioskowaliście z nazwy użytkownika, mam na imię Michał. Jak pewnie nie wywnioskowaliście, nie mam na nazwisko Pisarski-Tech, ale prowadzę na YouTube'ie kanał poświęcony technologiom mobilnym. Tak, istnieje takich całkiem sporo, ale wydaje mi się, że mam trochę inne podejście do recenzji i jakaś tam nisza się na to znajdzie. A MOŻE I NIE, przekonamy się :) W każdym razie, staram się nie zanudzać cyferkami, nie oceniać tylko po specyfikacji, dopisywać do każdego urządzenia jakąś historię i przedstawiać je w szerszym kontekście. Głupich żartów też nie brakuje :)

Na Wykopie przesiaduję od dawien dawna ("prywatne" konto od 9 lat), zresztą często pod moimi filmami pojawiają się urocze komentarze "usuń konto", gdy ktoś zauważa ikonkę apki Wykopu na ekranie mojego smartfona. Hmm... powinienem pewnie dodać teraz tutaj ze cztery Lenny Face'y i pastę o serwerowni żeby pokazać, jaki jestem obeznany i, hehe, na luzie. Mam nadzieję, że tyle wystarczy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)

DOBRA, po co tu jestem? Na pewno nie po to, żeby wstawiać tu każdy film jaki publikuję i traktować Wykop jak fanpejcz na fejsbuku. Będę wpadał żeby doradzić z wyborem telefonu, pogadać o technologii, a może też o filmowaniu, bo to ostatnio wciąga mnie jeszcze bardziej. No i śmieszne obrazki. Nie zapominajmy o śmiesznych obrazkach.

Co jakiś czas strzelę też sobie rozdajo. Czasem robię na kanale konkursy, a później zwycięzca nie zgłasza się po nagrodę, nieraz dostaję jakiś drobiazg na konferencji prasowej i wolę to z czystym sumieniem oddać niż sobie zatrzymywać, więc kilka rzeczy do rozdania mam. Słuchawki, opaski fitness, głośniki, jakieś tam telefony z niższej półki i tak dalej.

Na pierwszy ogień głośniczek Mi Pocket Speaker 2. Nie wiem czy dobry, bo nie rozpakowywałem, ale bardzo ładnie wygląda. Zasady są takie: Wy dajecie plusy, ja się nimi jaram xD Losowanie spośród plusujących jutro o 13:00, powodzenia!

A, bo ten, to też miała być taka reklama, a zapomniałbym wstawić linków:

http://youtube.com/michalpisarskitech
http://twitter.com/m__pisarski

Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś obczai :)

#zadarmo #xiaomi
michalpisarskitech - #rozdajo 
Mirki, 
jak pewnie wynioskowaliście z nazwy użytkown...

źródło: comment_88mXovpu7jToSdpvFSdonjFQaLsHkEtF.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@kj5 dobre pytanie. Nie lekceważę go. W poniedziałek o 15 odniosę się do niego publicznie na konferencji prasowej :) Nie no, stare gimbo-konto, od jakiegoś czasu się nie udzielałem aktywnie, wolę taki świeży start. Co prawda przepadnie osiągnięcie "Sylwester z Wykopem", ale...
  • Odpowiedz
  • 3
@michalpisarskitech jestes jednym z niewielu youtuberow recenzujących telefony, którego sie dobrze słucha :) tylko czemu w tylu redakcjach już występowałeś? Bo ma co najmniej kilku kanałach Cię widziałem.
  • Odpowiedz
@piczu: Dzięki! Wiesz co, to chyba tylko takie wrażenie, bo ludziom ciągle wyskakują gdzieś na YT w proponowanych stare materiały.
Od kwietnia 2014 do maja 2018 pracowałem w Komputer Świecie (choć filmy zacząłem tam nagrywać sporo później, bałem się kamery), a później zrobiłem przesiadkę na własny kanał + AntyWeb. Na AW też nagrywam wideorecenzje, tylko takie bardziej tradycyjne.
Burzliwa historia mojego życia :)
  • Odpowiedz
@piczu: Bardzo się staram, żeby filmy się nie powtarzały. Teraz u mnie było porównanie S10e z P30, a na AntyWebie pojawi się po prostu recenzja P30. U siebie sprawdziłem Galaxy S10, a na AW S10+ i tak dalej.
Czasami wypadki losowe sprawiają, że rzeczywiście ten sam temat pojawia się w obu miejscach. Wtedy robię co mogę, żeby materiały były jak najbardziej zróżnicowane - ta sama ocena, ale podana w zupełnie inny
  • Odpowiedz
@piczu: Tak, muszę wypytać Samsunga o egzemplarze testowe. Jeśli u nich będzie z tym problem (nie zawsze mają te niższe modele), spróbuję wyciągnąć od jakiegoś sklepu na dwa tygodnie.
Ogólnie słyszałem sporo pozytywnych opinii o nowej serii A, a to już coś. W poprzednich modelach Samsung albo odlatywał z cenami, albo dawał cztery gówniane obiektywy zamiast jednego dobrego, albo jedno i drugie, a teraz jest nadzieja :)
  • Odpowiedz
  • 3
@michalpisarskitech jakbyś miał z nimi kontakt to zapytaj proszę przy okazji czy zaimplementują jakieś normalne ukrywanie tego notcha takie jak mają w Huawei np. bo trochę się tym ośmieszają moim zdaniem. Chodzi mi o to, ze po ukryciu jak na filmie zamiast pasek powiadomień zostać na swoim miejscu to się obniża.. poza tym telefony spoko wyglądają i ceny jak na Samsunga całkiem przystępne moim zdaniem.
Dzięki!
piczu - @michalpisarskitech jakbyś miał z nimi kontakt to zapytaj proszę przy okazji ...
  • Odpowiedz
@basssiok: Zawsze mi się wydaję, że stoję idealnie pośrodku tych dwóch teamów ;) Nie pod względem sponsorowanych filmów, ale na przykład tego z kim się trzymam i z kim rozmawiam. Choć może "teamy" to tylko złudzenie i każdy tak ma ^^

Nigdy nie nagrałem/nie napisałem sponsorowanej recenzji. To mega nieetyczne - ktoś ciuła na nowy telefon/komputer/cokolwiek przez pół roku, wydaje całą pensję, chce wybrać dobrze, ufa Ci, a Ty wciskasz mu
  • Odpowiedz