Wpis z mikrobloga

iOS

Wiemy, że jakiś czas temu pisaliśmy, że nowa aplikacja na iOS będzie już za chwilę. Bijemy się w pierś - inne projekty zabrały nam zasoby - i prace utknęły. Sprawa jest trudniejsza niż w Androidzie bo poza nowym UXem musimy przepisać aplikację na nowe API. Prace nad tym ruszają pełną parą od sierpnia i chcielibyśmy móc przed świętami pokazać Wam nasze nowe dziecko.


Jak obiecaliśmy tak robimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już za niecały tydzień wypadają święta, a my teraz oddajemy Wam do testów nową aplikację dla systemu iOS. Na specjalnej stronie możecie zapisać się do beta testów i sprawdzić naszą nową aplikację. Na Wasze komentarze i uwagi czekamy w tym wątku oraz na tagu #iosbeta
wykop - > iOS 
 Wiemy, że jakiś czas temu pisaliśmy, że nowa aplikacja na iOS będzie ...

źródło: comment_XTcaGdCH8yaoC8ODfCsqGXaaQ4bZ0HAh.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
@wykop: przydałoby się wyświetlanie dwóch najbardziej plusowanych komentarzy i żeby po włączeniu aplikacji zapamiętywało, że byłem na mirko, a nie automatycznie otwiera się na głównej ;/
  • Odpowiedz
@wykop: jeśli przesłane screeny pochodzą z tej aplikacji to już teraz mogę napisać, że mnie oczy zabolały od tych pomarańczowych tytułów znalezisk w trybie nocnym. W obecnej białe wyglądają dużo ładniej
  • Odpowiedz
@RJ45:

Sprawa jest trudniejsza niż w Androidzie bo poza nowym UXem musimy przepisać aplikację na nowe API

można zrozumieć to jako: zrobiliśmy API którego sami nie potrafimy obsługiwać
  • Odpowiedz
@wykop:
1. W tym momencie na ekranie mieści się dużo mniej znalezisk, niż w starej aplikacji. Zamierzacie dać możliwość używania jakiegoś "trybu zwartego", który wyglądałby podobnie, jak stara apka? W wielu aplikacjach są możliwości wyboru takiego trybu. Nie potrzebuję widzieć tagów i liczby komentarzy, spokojnie każde znalezisko mogłoby zajmować o połowę mniej wysokości.
2. Po co na mirko i w komentarzach stosowana jest taka ogromna czcionka? Znowu przez to mało co
Elthiryel - @wykop: 
1. W tym momencie na ekranie mieści się dużo mniej znalezisk, n...

źródło: comment_ozm12UcEsL790QKnkWb7y9PqxZFymU8t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wykop Nie podpowiada użytkowników podczas wpisywania nicku
I źle podpowiada tagi
(Dodatkowo w komentarzu nie da się załączyć grafiki, chciałam pokazać jak nieprawidłowo się zachowuje aplikacja z tym podpowiadanie tagów ale nie mam jak ¯_(ツ)_/¯ )
Brak możliwości zobaczenia ostatniego komentarza w nitce gdy się pisze komentarz (uniemożliwia na odpowiadanie najnowszym komentarzom).
A to wszystko znalezione na posiedzeniu na tronie xD boję się co jeszcze siedzi w tej appce. Ogarnęlibyście uTesta a
  • Odpowiedz
@wykop Każdy komentarz wyglada jakby był przeze mnie zaplusowany (przez to zielone tło za plusem), ciezko jest przez to odnaleźć komentarz który się faktycznie zaplusowalo
  • Odpowiedz
@wykop Dajcie możliwość skalowania rozmiaru tekstu, obrazków i buttonow bo wszystko jest tak #!$%@? duże jakbym miał być ślepy...
  • Odpowiedz