Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Chciałbym zaprezentować kolejny model. Jest to miniatura lekkiego czołgu włoskiego L6/40 w malowaniu z Libii z 1942 roku. Tym czołgiem walczył dowódca 17 batalionu czołgów lekkich. Zaprojektowany przeze mnie od A do Z.
Zapraszam do oglądania https://photos.app.goo.gl/PwZohfbbrMfAxNpc6

#modelarskarzeznia < Zapraszam do obserwowania.

#modelarstwo #modelarstwokartonowe #chwalesie #zainteresowania
Pobierz Rzeznik124 - Dzień dobry,
Chciałbym zaprezentować kolejny model. Jest to miniatura l...
źródło: comment_TV3SOjNkl5vHtE3klgCLb46hLv0U7M0Z.jpg
  • 14
@Rzeznik124: Piękny o.o

Pamiętam jak w podstawówce robiłem kartonowe modele samolotów malowane kredkami na podstawie książki "samoloty II wojny światowej" xD wtedy się nauczyłem wzoru na obwód koła :D
No to pora wrócić do modelarstwa :)


@Rzeznik124: kurde myślę o tym od końca studiów, bo mam w końcu trochę czasu. Może polecił byś jakieś fajne kartony na początek? Obojętnie czy samolot, czołg czy statek.
@Kir91: Jest wiele modeli na początek czyli uproszczone. Generalnie większość Małych Modelarzy szczególnie w z początku XXIw są stosunkowo proste, ale warto poszperać w internecie za konkretnym modelem bo ją projekty bardziej sklejalne i mniej. Też wiem, że WAK ma serię prostych i szybkich modeli np. Morane-Saulnier MS.406C1

Trochę plama, bo zapomniałem nadmienić, że moja żona pomagała mi przy tym pełzaczu, a mianowicie w wolnych chwilach naklepała sporą jak nie większą