Wpis z mikrobloga

@mokry_sen_polonisty: @Skju: To symbol upadku i ostatniej szansy na poprawę. Na wyrzucenie na bruk tych imigrantów, na przywrócenie ładu i porządku Francji. Ten pożar za kilkadziesiąt, kilka setek lat będzie przedstawiany w książkach do historii i następne pokolenia będą to tak rozpatrywać. Będą widzieć w tym niewykorzystane sposobności zmiany przyszłości narodu albo, w zależności od tego, co teraz się wydarzy, punkt zwrotny historii Francji, a może i całej
  • Odpowiedz
@Skju o co Ci chodzi człowieku, ja od wiary jestem daleko, więc akurat pod tym względem to zdjęcie mnie mało obchodzi ))¯_(ツ)_/¯ byłam po prostu tam dwa tygodnie temu, więc wiem jak to wyglądało nieuszkodzone.
ALE DUPA MNIE PIECZE OJOJOJ
  • Odpowiedz
@Skju: Pchaj wory z ta wielkanoca, jestem z daleka od salarki z grochu i waszej polackiej wody. Nachlejcir sie, poodwiedzajcie sie, posiedzcie na wersalkach przed tv i zgnijcie.
  • Odpowiedz
@Skju: ej, ale co mnie zapiekło? Po co mnie wołasz, skoro nawet nic nie napisałam? Napisałam tylko o słowie "ino", bo mokrysenpolonisty nie wie, co oznacza. A nie mówiłam nic o Francji, Katedrze.
  • Odpowiedz