Wpis z mikrobloga

Wszyscy teraz pchaja sie do IT i jest przesycenie na pewnych stanowiskach no, ale w Polsce to praktycznie jedyna w miare ok droga kariery XD. Nie ma w Polsce ciekawych zawodow, firmy przenosza do Polski praktycznie tylko outsourcing albo jakis back office. Wszystkie "fajne, ciekawe, z dobra progresja zawodowa" zawody w Europie sa w Londynie, Paryzu i innych miastach(nie polskich). Tutaj naprawde paradoksalnie nie ma wielu innych prac, niz programowanie, jesli ktos chce dobrze zarabiac i miec jakies zycie.
#programista15k #programowanie #korposwiat #pracbaza
  • 24
@theacid: Nie wiem skąd wziąles te bootcampy, ale ok. No może niektórym się uda w budowlance dobrze zarabiać, ale to raczej zależy dużo od szczęscia i takich osób jest sporo mniej, niż w pracach biurowych. No i ja pisałem właśnie głównie o pracach biurowych, a nie "fachowcach".
@yyyyeeee: Jak jesteś nieudacznikiem, i nie nadajesz się do wykonywania danego zawodu, masz za małą wiedzę lub po prostu zderzyłeś się wiedzą ze ścianą zamiast trafić w drzwi to w każdym zawodzie zarobisz mało.
IT nie jest złotym środkiem. Nie ma takich złotych środków nigdzie w życiu codziennym.