Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiał mnie fenomen płaczu nad tym, ze stało się coś co nie ma jakiegokolwiek wpływu na wasze marne życie. Większość z was nie zobaczyłaby nawet tej katedry na oczy. Płacz i dorabianie ideologii do tego, że spalił się jakiś budynek 2000 km od waszego domu, nie zmieni tego, ze nadal będziecie jutro #!$%@?ć 8 godzin za jałmużnę i wolny weekend, a za 40 lat zdechniecie i po wszystkim.
#francja #notredame #antynatalizm
  • 27
  • Odpowiedz
@Bardamu: Fenomenem to jest Twoje debilistwo jeśli piszesz to co myślisz xD
Płonie jeden z najpiękniejszych budynków na świecie który stał tam setki lat a Ty masz problem że komuś jest smutno z tego powodu xD
  • Odpowiedz
@Bardamu: prawdziwe jest też np. to, że wszyscy umrzemy, ale to nie oznacza, żeby się od razu zabić.
mam nadzieję, że kiedyś zmienisz podejście do życia i będziesz weselszy :D ale z pierwszym zdaniem się w sumie zgadzam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bardamu: gdyby mieć takie podejście do wszystkiego, to nie opłacałoby się w ogóle żyć, bo po co to wszystko? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bardamu:

Większość z was nie zobaczyłaby nawet tej katedry na oczy. Płacz i dorabianie ideologii do tego, że spalił się jakiś budynek 2000 km od waszego domu


Ja #!$%@? proszę cię usuń konto ()
  • Odpowiedz