Wpis z mikrobloga

A church is burning
The flames rise higher
Like hands that are praying a-glow in the sky
Like hands that are praying the fire is saying,
"You can burn down my churches but I shall be free."

Three
  • Odpowiedz
@muussk: widziałam katedry i w Pradze i w Barcelonie i w wielu innych miastach. Nie pisałam, że Notre Dame jest najpiękniejsza na świecie, tylko, że jest jedną z najpiękniejszych. Ma no to wpływ nie tylko sama architektura katedry, ale też jej położenie, historia, sława. Ta katedra jest wrośnięta w tkankę miasta, pięknie prezentowała się na wyspie nad rzeką i jest jednym z symboli Paryża. Na pewno świat byłby troszkę brzydszy
  • Odpowiedz
@nika_blue: Zgadzam się z tobą, mamy chyba takie samo zdanie na ten temat. Odniosłem się tylko do niektórych wpisów, które wychwalają wygląd tej katedry pod niebiosa. Trochę jak z show-biznesem, jak ktoś umrze, to przez chwile jest najlepszy i niepowtarzalny, strasznie to tanie, aż kłuje w oczy.
  • Odpowiedz
@Prison_Break: Nagle zlewaczali francuzi popłakali się bo im budyneczek spłonął xD nie szanują własnej historii a tym bardziej tej chrześcijańskiej przeszłości ale teraz wielki smutek #!$%@? hipokryci, pewnie kolejny prezydent jakiego wybiorą i tak by kazał zburzyć tę katedrę xD
  • Odpowiedz