Wpis z mikrobloga

Miereczki, właśnie po raz pierwszy w czasach post RODO miałem telefon z zaproszeniem na pokaz urządzeń do masażu. Facet napierdzielał takim słowotokiem, że jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

Udało mi się wydębić nazwę firmy, niestety nie istnieje. Jak zacząłem cisnąć o nazwę spółki, to zaczynał gadać skryptem, więc to nie miało sensu.

Pytanie - jak należy go teraz sprawnie dojechać? Firma przetwarza dane osobowe bezprawnie, ale nie wiadomo co to za firma. Mam tylko numer telefonu i nazwę, którą mi podał. Żeby dokonać zgłoszenia do UODO musiałbym mieć więcej danych.

Ktoś ma jakiś pomysł? Małe #csiwykop może? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co mam to:
Time for Rest
91 383 12 02
W ciągu dnia miałem też telefon, którego nie odebrałem, może być powiązany:
23 677 39 00

#prawo #rodo #gdpr #spam #kiciochpyta
  • 5
Pytanie - jak należy go teraz sprawnie dojechać?


@Iudex: nic nie zrobisz kolego i tyle. Mozesz sie spinac. Moze ci dupa pekac ale nie masz mozliwosci.
@karer Gdyż? Ktoś łamie prawo, namierzenie powinno być proste, ostatnio Biznode dostał bańkę kary od UODO, co stoi na przeszkodzie?
Gdyż? Ktoś łamie prawo, namierzenie powinno być proste, ostatnio Biznode dostał bańkę kary od UODO, co stoi na przeszkodzie?


@Iudex: namierzenie proste? Chlopie mozesz byc pewien ze nikt sie nie przyzna. Namierzysz wlasciciela numeru ktory moze byc menelem. A nawet jesli nie jest menelem to okaze sie ze nie jest zadna firma ani nie ma zadnej umowy i co zrobisz?
Dzisiaj do mnie też zadzwonili. Postaram się coś ustalić. Coś tam mówił o "natural spa" - też takim słowotokiem, że nie jestem pewien czy to nazwa firmy, czy firma produkująca te urządzenia do masażu.