Wpis z mikrobloga

Nie jestem w ogóle w temacie pracy w UK ale wypłata rzędu 25-28k rocznie brutto to spoko stawka? Jak sprawdzałem to wychodzi jakieś 20,5-22,5k netto rocznie, niby pokój znajdzie się za 350-400 miesięcznie, więc trochę na jedzenie i inne przyjemności chyba starczy, chociaż widzę że opinie o mieście nie zachwycają #bradford #emigracja
  • 12
@Jubei: księgowość, raczej by mi chodziło o możliwość podszkolenia biznesowego angielskiego, trochę doświadczenia w innym kraju, podejście do acca itp. i odłożenie cokolwiek przez jakieś 1-1,5 maks 2 lata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: pewnie się przemęczysz jakoś. Ja osobiście nie dałbym rady mieszkać na tzw. pokoju dzieląc łazienkę i kuchnię z randomami, mimo niskich kosztów takiego hmmm... życia. Ale fakt, jak zepniesz poślady i nie bedziesz szastał hajsem to pewnie odłożysz trochę.
@sked: Bradford. Moje kochane miasto.
Płacę 400 za trzy sypialnie więc jak ktoś od Ciebie wołał tyle samo za jeden pokój to proponuję popytać gdzie indziej.
Jest tanio, dużo obcokrajowców (oczywiście poza Polakami, bo my jesteśmy najważniejsi i nas się nie liczy), sporo studentów. Angielska stolica Curry.
Nie licz na piękno. Chcesz piękna jedź w góry pod namiot.
@Stenad_Art: sprawdzałem na jakiejś pierwszej lepszej stronie i fakt zapomniałem, że to była kwota na miesiąc, ogólnie jak wspominałem nie chodzi mi o miasto idealne, raczej myślałem tam aplikować dla doświadczenia, podszkolenia języka i zrobienia acca a przy okazji fajnie byłoby coś więcej odłożyć niż tak jak teraz 1k pln miesięcznie
@sked: Jak chcesz więcej informacji, masz jakieś pytania czy coś to dawaj na priv. Na tyle ile bede w stanie to pomogę.
Daj dzień albo dwa to podesle Ci jakies linki żebyś rozeznał sprawę.