Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@DobrzeNaoliwioneLozysko ogólnie boję się igieł, ale wątpię, żeby to było powodem. Raczej złożenie wielu czynników, typu stres, głodek (na czczo), gorące pomieszczenie, długie stanie i cyk, ale to rzadko się zdarza. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bukaa_: @DobrzeNaoliwioneLozysko: Moja różowa ma taką fobię przed pobieraniem krwi i przed nią samą (bo nawet jak się skaleczy to zaczyna ryczeć, zanosić się płaczem i panikować jakby umierała), że ostatnio jak tylko rozmawialiśmy o tym, że będzie musiała pójść zrobić badania krwi, to zaczęła tak płakać, że nie mogłem jej uspokoić. A pobrać wkrótce będzie musiała, więc #!$%@? będę miał wesoło z nią. Gdy poprzednim razem była na pobraniu,
  • Odpowiedz
@Bukaa_: Kiedyś (jakieś 3 lata temu) robiłem badania w Dolmedzie przy legnickiej i pamiętam, że wspomniałem którejś z pań tam pracujących, że zdarza mi się czasem poczuć słabo przy wkłuciach. Zamiast przy okienku miałem możliwość pobrania na leżąco w gabinecie bez robienia żadnych problemów (pani sama zasugerowała taką możliwość). Warto czasem spytać czy można jakoś inaczej, szczególnie jeśli podobnie jak ja masz z tym problemy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz