Wpis z mikrobloga

@Slawek09: taa pewnie, a skąd mam wiedzieć którym jesteś, pewnie masz ich z 5-6 do manipulowania znaleziskami, tony tego śmiecia się wala na wykopie. A w razie czego tylko czekasz aż ktoś napisze coś przeciw PiS aby od razu obalić. Nie no wcale to nie jest podejrzane jak zielonka ekspresowo komentuje wpis jako sprzeciw... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbk17: > Niewiele brakowało, a nie zdałbym z dziesiątej do jedenastej klasy. Postawiono mi dwóje z polskiego, angielskiego (...) i przysposobienia wojskowego. (...) Wyraźnie chciano, żebym nie zdał. Rodzice się odwołali do kuratora - był nim późniejszy minister Jerzy Kuberski.

Ale los tego odwołania zależał ostatecznie od rady pedagogicznej. I rada pedagogiczna głosowała za oblaniem mnie. A mimo to Kuberski spowodował, że klasy nie powtarzałem. Chyba zorientował się, że trzymanie mnie
@Slawek09: masz zielone konto czyli jest nowe, skoro od niedawna jesteś na wkopie to nie rozmawiałbyś taką retoryką jakbyś był tu od kilku lat - wybacz ale nie wiem czy nie jesteś dziennikarzem, nie da się tego udowodnić. Ja naprawdę gardzę dziennikarzynami. Jeśli to co napisałem jest kłamstwem to trudno, ale faktem jest że jakbyś nie popierał PiSu to byś ten wpis olał, bo jakoś nie wierze ci że jesteś światłym
fake za tamtych czasów nie było w szkole angielskiego ¯_(ツ)_/¯


@Slawek09: To musisz jeszcze o tym przekonać Kaczyńskiego :)

FRAGMENTY KSIĄŻKI "ALFABET BRACI KACZYŃSKICH"
Niewiele brakowało, a nie zdałbym z dziesiątej do jedenastej klasy. Postawiono mi dwóje z polskiego, angielskiego (...) i przysposobienia wojskowego. (...) Wyraźnie chciano, żebym nie zdał. Rodzice się odwołali do kuratora - był nim późniejszy minister Jerzy Kuberski.

Ale los tego odwołania zależał ostatecznie od rady pedagogicznej.
@rbk17: jutro będę pomarańczowy. Wykop czytam od jakiegoś czasu z przerwami. Co do poparcia PiS, to raz na nich głosowałem, 2x PO i to już się nie powtórzy. Powyżej napisałem dlaczego skomentowałem wpis.