via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
4231 to nie jest tak przehajpowana formacja że szok.
Jak widzę, że rywal gra taką formacją to od razu ustawiam cofniętą obronę, 2 kreski głębokość oraz 2 szerokość i niech pcha się środkiem, gdzie moich jest ciągle 4 + ręcznie cofam się piątym. A jak jeszcze rywal nie strzela z dystansu to idealnie dla mnie.
Jedynie co może zrobić to te durne drag backi, które przez swoją szybką animacje są trudne do wyłapania jak zrobi się je w odpowiednim momencie i la croqeta która jest podobna.
#fut
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

• 1
@radlin99: Przyznam, że mam w dupie hejt innych ludzi - po prostu gram tak by rywal miał jak najtrudniej. Oczywiście gdy strzela z dystansu czy to siłowo czy technicznie, od razu zmieniam obronę na bardziej wysuniętą by mieć szansę blokować te strzały.
  • Odpowiedz
  • 0
@radlin99: Tak, granie w takiej obronie sprawia mi przyjemność. Coś jak Atletico Madryt. Doceniam i bardzo szanuję.
@Denyy90: A dopiero do niego wróciłem po przerwie przez pryzmat Veli, ale już myślę nad zmianą.
@misiekmr: A różne - odmiany 433, 4411, 451 nawet.
  • Odpowiedz
  • 0
@radlin99: Przeczytałem jeszcze raz Twoją wypowiedź i chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.
W fazie defensywnej tak głęboko się bronię, ale to nie znaczy że większość meczu się tylko bronię. Często mam posiadanie piłki +60% i jestem na połowie rywala długo tworząc atak pozycyjny.
  • Odpowiedz
@chim3ra: ja mam odwrotnie, bo dopiero teraz zaczyna mecz w pierwszym składzie na pełnym zgraniu i wymiata. Pierwsze 4 mecze (w sumie 2 całe i dwa razy po połowie -> rq ) w lw to 11 goli, a zacząłem nim grać od bilansu 6-0, więc byle komu tych goli nie strzelił :)
  • Odpowiedz
  • 2
@chim3ra: chyba troszkę Cię poniosło z tym "przehajpowaniem". 4231 jest chyba najbardziej zrównoważoną formacja, dlatego zresztą gra nią sporo prosów. Ja sam gram praktycznie tylko 4231, ewentualnie 4222 (jak odrabiam).
  • Odpowiedz
  • 0
@kemilk: Ale nie porównuj gry ludzi którzy z tego żyją do zwykłych casualowych graczy. Mam na myśli to, że ludzie nie ustawiają taktyki pod swoje preferencje i styl jakim grają tylko taki jaki jest popularny i teoretycznie op dla każdego kto go ustawi. Zgodzę się że jest to bdb taktyka ale nie każdego.
@Patey: Pewnie, nawet 40-0, bo EA daje mi dodatkowe 10 spotkań owieczko ( ͡°
  • Odpowiedz
Ale nie porównuj gry ludzi którzy z tego żyją do zwykłych casualowych graczy.

@chim3ra co xD po pierwsze, to są dwa typy graczy. Casuale i jak się pewnie domyślasz nie casuale ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ktoś sobie gra, by grać. Tak o, po prostu: odpalam, zagram dwa meczyki i wyłączę.
Nastomiast drugi typ gra tak, by wygrywać. Skoro pros na jakichś tam taktykach robi 30-0, to dlaczego
  • Odpowiedz
  • 0
@fearless10: Ale chodzi o to że ludzie nie wyciągają wniosków. Ustawi sobie taktykę jak pros, gra, ale nie idzie mu to za bardzo, bo z każdym rywalem pcha się środkiem ciągle. Ok, kilka wygra a potem kilka przegra, bo nie dostosowuje się do taktyki rywala. To ma sens? No chyba nie.