Wpis z mikrobloga

  • 110
Właśnie skończyłem ostatni odcinek #thegrandtour. Gula w gardle była. Oglądam to wszystko niemalże od samego początku. Kiedy to pojawił się wraz z TVN Turbo. Czyli chyba gdzieś w okolicach 2-3 sezonu. (2003r.) Nie wiem jaka będzie dalasza formuła programu, jak to wyjdzie ale trzeci sezon TGT był najlepszym sezonem jakim zrobiła ta trójka od conajmniej ostatnich 6-7 wliczając w to TG. I w ogóle chyba w TOP 3 ever.
Pokłony dla Amazona za to, że przypomniał mi czasy gdy dorastałem z tym programem i za to co pokazali w ostatnich 14 tygodniach.

Pomimo rożnych wzlotów i upadków, awantury z BBC, czasami nachalnego reżyserstwa, czasami nudnych odcinków, kończących się pomysłów, ostatni sezon pokazał mi, że nadal kocham tych trzech opór inteligetnych gości i liczę na to, że bawić mnie będą do póki nie zaczną srać pod siebie:)
Coś pięknego.

#thegrandtour #grandtour #seriale #topgear
jedmar - Właśnie skończyłem ostatni odcinek #thegrandtour. Gula w gardle była. Ogląda...

źródło: comment_7SLHbbRLXR5flWD43PbdTDJLi0eeIXNE.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedmar teraz będą tylko wyprawy, czyli odcinki podobne do tego z Mongolii, chociaż ciekawe, czy znowu będzie kilka odcinków w sezonie, czy może po prostu będą wychodzić po jednym co jakiś czas
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@no360scope wiem wiem. Z namiotu mogą sobie rezygnować. Już zrezygnowanie z gwiazd było dobrym posunieciem. Ale wywalnie testów aut i toru będzie smutne.
  • Odpowiedz
@znikam5: wiem, widziałem go już, a co do trzeciego świata, to byli na Ukrainie, Gruzji, Rumunii, do tego w Polsce byli w ramach Top Gear Live więc nie wiem czemu tak nas traktują xD i to nawet dwa razy na Narodowym
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: każdy z tych krajów jest dla nich ciekawszy niż Polska, na Krymie zginęli brytyjscy żołnierze no i Czernobyl ciekawa historia do pokazania w tv, w Rumunii piękne górskie trasy z dobrymi drogami i mogli kupić Dacię Sandero Jamesowi żeby ją zaraz rozwalić, a w Gruzji też ładniejsze krajobrazy plus sytuacja polityczna z przesuwaniem granicy przez Rosję.
  • Odpowiedz
@jedmar też oglądałem Top gear odkąd pojawił się w Polsce aż do ostatniego odcinka z tymi Panami. Niestety TGT nie miałem jeszcze okazji obejrzeć i napełnia mnie smuteczek
  • Odpowiedz
@znikam5: @Asfalt_Drobiowy: to gdzie bedą nagrywali odcinki w dużej mierze zależy od tego gdzie spędzają wakacje(serio). Scenarzysta TG i Gran Tour w swojej książce napisał że kraje ich wypraw to miejsca gdzie ekipa była na wakacjach. Moim zdaniem kiedyś na pewno zawitają do Polski, tym bardziej że mają tu wielu fanów no i Jeremy ma "miłe wspomnienia" z polonezem
  • Odpowiedz
Hammond był dosyć niedawno w sumie na Warsaw Motor Show. Bartosz Ostalowski nagrał nawet z nim wywiad. A co do tego sezonu zgadzam się, bardzo dobry. Oby nie zrezygnowali z Conversetion Street wraz z rezygnacja z namiotem
  • Odpowiedz
@TheZadra: Moim zdaniem Conversation Street to świetny format na podcast na Soundcloudzie czy innym YouTube.
@jedmar W jednym z wywiadów Jeremy mówił, że Amazon ma w player wbudowane algorytmy sprawdzające, gdzie ludzie przewijają dany odcinek - podobno dlatego pozbyto się segmentu z gwiazdami w 3 sezonie. Nie zdziwiłbym się, gdyby namiot zniknął własnie dlatego.
  • Odpowiedz