Wpis z mikrobloga

@worm_nimda: Potwierdzam. Sam nigdy podobnych problemow nie mialem, a w ciagu ostatnich 4 lat trzy razy kupowalem uzywany samochod. Wszystkie od pierwszego wlasciciela. Jak sie szuka u handlarzy “okazji” z zagranicy to niestety trzeba sie liczyc z konsekwencjami.
przynajmniej szrotu nie kupisz :)


@suseu: kto inny kupi, będzie jeździł razem z innymi szrotami, potem jednemu się auto rozpadnie przy wyprzedzaniu mnie i ja skończę w rowie, tyle powodów do radości :)
@paw4da stary to samo miałem " na miejscu pan sobie spisze Nie chce mi się iść do auta. "
Ale miałem sytuację ostatnio: w ogłoszeniu przebieg 198tys krajowy 2014 rok (cepik z przebiegiem - Nie można cofnąć bez zorientowania się) gość mówi że ma troszkę ponad 200 tys - założyłem ze około 210. Przyjeżdżam a tam 306tys... ))¯_(ツ)_/¯
@dzek: To co napisałeś to niestety smutna prawda, nie ty to następny, dlatego powinna powstać jakaś kampania w tv uświadamiająca ludzi że mają taką możliwość(np: Sprawdź VIN i żyj) oraz prawnie powinno zrobić się z tym porządek, niestety tak się nie dzieje :(
@Godziu73 ale trzeba cofnąć co roku trochę a nie na raz bo Przy wpisaniu w cepik będzie ze co roku robił po 60 tys a w ostatnim 3. Chyba podejrzane. Chyba że się mylę to mnie popraw.
@Godziu73 wiadomo chyba że ktoś jest leniwy i chce potem na koniec dużo cofnąć. Rozumiem że można robiac 50tys co roku cofać o 35 ale uciążliwe to by było. Tym bardziej dla auta flotowego. Było minęło szukam dalej