Wpis z mikrobloga

@sinuh: Nadal robi niesamowite wrażenie, Qloc to chyba takie nasze Panic Button bo zrobili świetny port. Z drugiej strony zewsząd słyszę że to najładniejsza gra na switcha w trybie przenośnym ale to nieprawda. Do poziomu choćby Dooma jej dużo brakuje. Mimo to nadal świetny tytuł.
@epi: wcześniej widziałem trochę reakcji o niesamowitym porcie i myślałem, że faktycznie taki będzie. Wygląda na dobrą robotę, ale to gra bez szczególnej akcji, nie naładowana elementami na mapie, z artystyczną wizją. A reakcje i jakieś skrinszoty, które widziałem, zwiastowały cud, a nie kawał dobrej roboty. I tak teraz widzę, że większość z tych skrinszotów to były cutscenki będące... filmikami, heh.

Sceny walki weryfikują jakość grafiki. Zdecydowanie nie jestem pod takim
@Theos: Ale sceny walki nie są istotą tej gry, to nie jest zwykła siekanka ;)
Ja patrzę na całość doświadczeń i rezultat mi się podoba.

Aczkolwiek i tak nie kupie, bo mam już od premiery na pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epi: lol, no wiem, że nie są, ale to w końcu wpis o analizie technicznego wykonania portu. Oceniam to co widzę - pojawia się akcja, pojawia się drugi model i daleko do portowego cudu.

A rezultat też mi się podoba, co podkreśliłem dwukrotnie, ze to kawał dobrej roboty. :P
@PeterPolska: To są porty zrobione na sucho, ich rozwiązaniem na optymalizacje jest cięcie rozdzielczości a nie dostosowywanie gry do konsoli. Świetnym przykładem jest hob, który działa chyba w 360p w handheldzie. Żadne gry na switchu w 3d nie wypadają tak słabo jak te od Panic button graficznie przez tą #!$%@?ą rozdzielczość. Te ich porty są co najwyżej "przyzwoite" a przykład gry z tego wpisu jedynie to potwierdza.
@goomba-pl: Nie występuję tu w roli eksperta a zwykłego użytkownika. Porty od Panic Button mają niesamowicie ciętą rozdzielczość i to jest fakt.

Port Hellblade wypada dużo lepiej niż jakikolwiek port Panic Button na switcha. Nie wiem co tutaj ma Digital Foundry do tego co pisałem ale ok.
@goomba-pl: Rozmawiamy offtopowo o portach od Panic Button, w którą to rozmowę wszedłeś. Co Digital Foundry ma do tego oprócz tego, że robią porównanie Hellblade, które nie było portowane przez Panic Button?

PS nie zapominam a jedynie przypominam twoje wypowiedzi lub ich kontekst dla innych osób. Bezpośrednio z tobą zazwyczaj nie ma sensu dyskutować bo i tak bardzo szybko jak np kończą ci się argumenty to wygodnie sobie rzucasz hasełka:
-