Wpis z mikrobloga

Ramsey z SBC, warto czy nie? Pytam osoby które nim grają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, wiem że tanie wypożyczenie i można testować ale mało coinsów here bo kupiłem Pogbę i styknie w sam raz tylko na to żeby go zrobić xD
#fut #fifa19
  • 4
@Raul777: @Roxi5017: co do tego artykułu Dejwa - dla mnie to troche nie zrozumiałe. Pamietajcie, że liczy się styl gry gracza. Ja Ramseya zrobiłem, zawodnik box to box jak dla mnie. Podania świetne, crossy elegansior. Mówi gość o tym, że ma nisko ocenioną obronę - a jak ocenioną obronę ma Pogba? Trudno go do składu wkleić? Z ligi angielskiej typek to chyba nie tak trudno, poza tym dajesz go na
@Zimus: Zrobiłem na drugim koncie wypożyczenie jednak, śmigał całkiem fajnie, na jakieś opinie youtuberów biorę poprawkę bo tak jak mówisz, zależy wszystko od stylu gry. No i podsumowując nie jest źle, chyba go jednak zrobię, fajnie utrzymuje się przy piłce, podania klasa, strzały bardzo przyjemne (jeśli się wali z całej pary, na finezyjny ciężko go wyprowadzić bo jest lekko ociężały). Ale generalnie mam do przepalenia Boatenga, Naldo i Gervinho z tygodniowych