Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@microbot na tym screenie nie widać kto dotyka taśmy :) swoją drogą miejcie trochę honoru u nas w tamtym sezonie nie raz zmarzlik zostawal wykluczony jak, się później okazało bezpodstawnie i nie plakalismy na forach, że ktoś tam kupił sędziego.
  • Odpowiedz
@reddml meczyk super, jak dla mnie jeden punkt mniej powinniscie miec bo po upadku Lamparta nie powinien przerywac sedzia biegu. Co do tasmy to jestem przekonany ze Karczmarz dotknal ale przyjechal ostatni wiec na jedno wyszlo. Jak na razie nie nadajecie sie dla playoff, Kasprzak, Kildemand i Chomski wam poki co przeszkadzają, Karczmarz tez chyba nie zawsze taki mecz zrobi ale za dzis gratki dla niego, inaczej by tragedia byla.
  • Odpowiedz
@reddml: jak ty na screenie nie widzisz kto dotyka taśmy to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nikt nie płacze, ale zakłamywanie rzeczywistości to tez nie jest dobra droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do zobaczenia w rewanżu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niezly_kokos karczmarz generalnie będzie coraz lepszy uczy go zmarzlik :) od małego. No kildemanda nie braliśmy z nadzieją, że będzie robił dużo punktów tylko, że może się rozkręci i chęć do walki widać ale jeszcze koordynacja nie ta natomiast Kasprzak dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co do przerwania biegu to mam te same zdanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@microbot nie na tym screenie nie widać i ja będąc tam na żywo podobnie jak wiele osób też nie byliśmy pewni. Dobra licząc, że gdyby tam było 5:1 dla was to dalej macie za mało.
  • Odpowiedz