Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zoltybalonik: nic nie widać :) trochę kamień z wody, jeśli masz taką twardą, widać - ale nieco wody z octem rozwiązuje sprawę :) no mam go prawie trzy lata i jest idealnie - jedyne co to kupiłbym większy - mam taki 45cm, okrągły z zielonego OBI - kosztował ok 500zl
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: tez mam czarny z konglomeratu - póki co sprawuje się elegancko. Nie widać zacieków z wody, bo mam wodę filtrowaną, ale za to dużo się do niego wylewa brudów, zwłaszcza po jedzeniu dla dzieci.

Z drugiej strony - jaki byś nie miała ten zlew to czyszczenie go to kwestia wprawy. Do stalowych zlewów czy z jasnych konglomeratów na których pojawiają się tłuste plamy w odcieniu żółtym/kawowym (np. po wylewanej
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: przy okazji odradzam zlewy firmy franke - mnie przed nimi przestrzegł jeden sprzedawca, że mają dużo reklamacji, że zlewy są krzywe, a producent w gwarancji zastrzegł, że dopuszcza wygięcie do 5mm i niby to trzeba niwelować montażem czytaj sklejeniem i wygięciem na siłe licząc, że zlew poddany takiemu naprężeniu nie pęknie a klej to utrzyma. Dziękuję, za taki produkt.
  • Odpowiedz