Wpis z mikrobloga

19/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Tony Hawk's Pro Skater 3

Data wydania: Październik 2001
Platformy: PC, PS1, PS2, GCN, XBOX i GBA
Gatunek: Symulator Sportowy

Opis: Pamiętam dobrze obrót Tony Howk 900 stopni który oglądałem na ESPN ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez tą grę każdy z nas miał deskorolkę w domu i w miastach zaczęły pojawiać się skate parki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie najlepsza odsłona serii o profesjonalnym deskorolkarzu Tomku Jastrzębiu xD Nie ma tu dużo do pisania, gra przenosi nas do miast takich jak Los Angeles, Tokio i Rio de Janeiro. Fabuły tutaj nie ma jedynie trzeba wykręcać najlepszy wynik na desce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8.4
Gry-online: 8.5

#retrogaming #staregry
Pobierz
źródło: comment_TqNFA8hLGyY7pxGdOpRGeKBM8rewpFNA.jpg
  • 23
@Wiktorgg: jak jesteś fanem dwójki, to obczaj THPS3 i THPS4 w wersjach na PS1, one nadal korzystają z silnika dwójki (!). Naprawdę fajnie się gra, kompletnie inne odczucia niż w wersjach PS2 czy PC.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krx_S: kurła ja ostro #!$%@?łem w multi, jeszcze klany były gdzie sie dostawałeś jak wykręciłeś dobry wynik bez przerywania ( combo? Już nie pamiętam) na airporcie. I wtedy mogłeś do nicku dodać sobie jakieś tam literki klanu oooooooooo nostalgia. Aż uronie łzę
@Krx_S thps3 miałem na ps1 jak kuzynki i kuzyn przychodzili uwielbiali w to grać ja mniej bo nie ogarnąłem co się robi ale jako że byłem młody i jedynak to dawało frajdę jak podroslem to weszła mi faza na thug2 i przechodziłem ta grę na 100%