Wpis z mikrobloga

Sluchajcie, byłem dzisiaj na rozmowie o pracę do takiej dużej firmy norweskiej. Miałem rozmowę z potencjalną przełożoną i dziewczyną, na której stanowisko mam wejść. I wiecie co? Dziewczyna ma taaaaaaaaki już brzuch ciążowy, a na zwolnienie idzie dopiero od 10 maja. I jeszcze, na dodatek, była bardzo zadowolona i uśmiechnięta. Jak ona tak mogła? Jak mogła nie iść na l4 pd razu po zrobieniu testu? Z czego ona się cieszy, przecież liczy się tylko usmiech bombelka. Wszystkie polskie madki by od razu jej powiedziały, ze jest nieodpowiedzialna, bo w ciąży to się leży jak tucznik w chlewie, a potem karmi 18 lat rezygnując z kariery. Szok. #madka #rakcontent #usmiechbombelka #madki
  • 11
  • Odpowiedz
@maxx92: zdrowie dziecka >> niż jakaś guano kariera. Widoczie ludzie mają różne priotytety. Na tym upośledzonym portalu życie psa > życie człowieka ;)
  • Odpowiedz
@maxx92: jak masz fajną pracę to czemu nie. Siedzisz za biureczkiem wypełniasz papiereczki. Dosłownie no stres. Do tego zapełniasz sobie czas. Właściwie jak lekarz nie daje przeciw wskazań to lepiej tak niż leżeć bo to nawet gorzej dla ciąży jak się nie ruszasz. Gorzej jak ja pracowałam przez chwilę w tościarni i dziewczyna, którą miałam zmienić też wysoko w ciąży. Zapierdziel gorąc, ryzyko oparzenia o wielki toster (pamiętający prl), pośliźnięcia się
  • Odpowiedz
@Hiczkax miałem statystyki dla paru tysięcy pracowników, z uwagi na pracę, którą wykonywałem 7-8 lat temu. Próba na tyle przyzwoita, by wyciągnąć wnioski. Ale nie musisz mi wierzyć, a ja nie mam zamiaru o ten temat walczyć. Lewe L4 też magicznie się pojawiało ilekroć jakaś firma chciała zwolnić wyjątkowego cwaniaka, po tym jak wywinął numer na granicy dyscyplinarki. Ot, takie realia.
  • Odpowiedz