Wpis z mikrobloga

Mirki,
Chce sobie z rożową założyć revolut co by wpłacić kasę i płacić nią na wyjazdach/wspólnych zakupach etc. Jak działaja wirtualne karty? Podpiąć można pod dwa telefony?:)

Główna pytanie to - macie jakiś ref link do rejestracji? :)
Co w przypadku gdy chcę wypłacić np 2tys(powyżej 800zł) ile taka przyjemność będzie kosztować?
Na co uważać?
Dzięki!
#revolut #kiciochpyta #banki (?)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rasjanek20: niestety nie wiem jak z dużymi wpłatami - wiem że większe wypłaty z bankomatów kosztują. Zawsze na bieżąco uzupełniałem revoluta mniejszymi kwotami jak potrzebowałem.
Zarejestruj się za pomocą mojego linka i zdobądź darmową kartę Revolut, a z nią znakomite kursy wymiany walut za granicą. https://revolut.com/r/mikoajhih - reflink
  • Odpowiedz
@rasjanek20: jak chcesz refy i zarobić, to zapraszam po ok 200zł na osobę do mnie.

A co do samego tematu, nie możecie prowadzić wspólnie jednego konta, skończy się to oflagowaniem przez system i blokadą, będziecie musieli udowodnić pochodzenie i źródło każdej złotówki.
  • Odpowiedz
@rasjanek20: do wspólnego korzystania polecam bardziej DiPocket. Możesz w aplikacji zrobić 2 subkonta z 2 oddzielnymi saldami i kartami lub kartę wirtualną jak i fizyczną podpiąć pod swoje konta Google Pay.
  • Odpowiedz