Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Mam 200 tys. i słucham państwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slask #katowice #zaglebie

Gdzie najlepiej się mieszka? Gdzie najlepiej kupić mieszkanie?

  • Katowice 39.2% (47)
  • Siemianowice Śląskie 10.8% (13)
  • Sosnowiec 30.0% (36)
  • Dąbrowa Górnicza 7.5% (9)
  • Czeladź 2.5% (3)
  • Inny, podaj w komentarzu 10.0% (12)

Oddanych głosów: 120

  • 32
  • Odpowiedz
@Pan_pajonk: polecam Siemce. Komunikacyjne - bajka. Zarówno komunikacja zbiorowa jak i indywidualna - do Katowic blisko. Do Zagłębia - wyskakujesz na 94, które się nawet nie korkuje. Cenowo nie ma porównania z Katowicami. Sporo się buduje deweloperów tutaj - będzie kilka nowych bloków w obrębie Michałkowic. Możesz zerknąć na ceny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_pajonk: fajne jest śródmieście, okolice AWF, ASP, Koszarów, zobacz sobie ulice Koszarowa, Adamskiego, Kominka, Kubiny i okolice, cicho jak na taką miejscówkę, park Kościuszki pod nosem. Chorzów Batory przy samej A4 też fajne miejsce, coś przy Granicznej tam budują teraz nowego.
  • Odpowiedz
@Pan_pajonk: ciężko mi się wypowiadać, bo znam Siemce od roku (a raczej poznaję), ale też mam wrażenie, że centrum to trochę patola. Z takich raczej normalnych to Bytków (chociaż pewnie trochę droższy, bo ultra blisko do Katowic), Michałkowice - moim zdaniem optymalne jeśli chodzi o dojazdy i słyszałem, że Bańgów i Przełajka są spoko, przy czym ta ostatnia trochę dalej od Kato. Ale wszystko blisko 94, więc na Zagłębie masz szybko.
  • Odpowiedz