Wpis z mikrobloga

To jedno z najbardziej obrzydliwych zjawisk, jakie znam: zamożny człowiek, który mówi ludziom zarabiającym dziesięć razy mniej, żeby "pracowali dla idei, jak on".
To nie pierwszy raz, gdy Karczewski poucza w ten sposób protestujących. Wcześniej dokładnie to samo mówił lekarzom-rezydentom. Polska edukacja, tak samo jak polska ochrona zdrowia, nie potrzebuje dyrdymałów o "pracy dla idei". Potrzebuje pieniędzy.

#lewicarazem #lewica #razem #partiarazem #neuropa #4konserwy #bekazpisu #karczewski #pis #bekazprawakow #polityka
Tom_Ja - To jedno z najbardziej obrzydliwych zjawisk, jakie znam: zamożny człowiek, k...

źródło: comment_BeyxkUleqsFieFrZ3tpP8ooG3RaXvTAK.jpg

Pobierz
  • 10
@Tom_Ja: Wszystko spoko, ale za rakłem z komuchem na czele brak propsa. Nażarło się SLD, nażarło się PO, teraz żre PiS. Trzeba było się obudzić ponad 20 lat temu, jak to bydło budowało III RP.
Wszystko spoko, ale za rakłem z komuchem na czele brak propsa. Nażarło się SLD, nażarło się PO, teraz żre PiS. Trzeba było się obudzić ponad 20 lat temu, jak to bydło budowało III RP.


@Wilczek03: 20 lat temu to większości Razem nie było na świecie. Spokojnie można na Razem głosować, bo i tak do władzy nie dojdzie.
Ba, progu też pewnie nie przejdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)