Wpis z mikrobloga

To co się dzieje ostatnio na wykopie jest po prostu przerażające. Przez tyle lat przeglądam wykop , i przeżyłem już spamowanie królem Korwinem , codzienną dawkę islamu atakującego lechicką cywilizacje, i zalew płatnych trolli z pod znaku dobrej zmiany 4 lata temu. Ale to co się dzieje obecnie to jakieś zbiorowe szaleństwo. Ja rozumiem ,że nie każdy ma dobre wspomnienia ze szkoły, ale na wykopie to chyba każdy w tej szkole był traktowany gorzej niż pies Kononowicza. Rząd pis rzucił Polakom rodakom w ciągu 4 Lat 60 miliardów na konsumpcje które zostały przejedzone , realna inflacja kręci się pewnie w okolicach 3 – 4 % rocznie a tu wszyscy mają ból dupy ,że nauczyciele chcą podwyżek ? Skoro są pieniądze na kiełbasę wyborczą i na to szambo zwane TVP to dlaczego budżetówka ma siedzieć cicho i pracować za bóg zapłać? To że praca nauczycieli wygląda tak a nie inaczej nie jest winą nauczycieli tylko programu , i tego jak wygląda sam system edukacji. Pis nie ma ochoty na mierzenie się z poważnymi problemami polski, takimi jak przestarzały sektor energetyczny , górnicy i nierentowne kopalnie , przywileje emerytalne oni tworzą problemy a potem udają że je rozwiązują. Ta ich śmieszna reforma edukacji nie zmieniła nic, oprócz tego że dzieci z terenów wiejskich będą się kisić w zaściankowych podstawówkach nie 6 a 8 lat. Szkolnictwo zawodowe leży i kwiczy , ale priorytetem dla pis była 8 letnia podstawówka , bo problemy lokalowe i etatowe można było zrzucić na samorządy i mieć wszystko w d..pie. Szkoda mi tego kraju.
#polska #strajknauczycieli #bekazpisu #neuropa #4konserwy #dobrazmiana
  • 22
  • Odpowiedz
@Vafik: nie po prostu niech nasz rząd przestanie kupować głosy za naszą kasę. Emerytów jest 10 milionów, wiec opłaca się rzucić im 1000 zł i kupić sobie ich głos. Rząd dzieli społeczeństwo na tych którym się opłaca dać i na tych których ma w dupie bo i tak pula głosów które by sobie kupili jest stosunkowo niewielka.
  • Odpowiedz
@limakslimak2016: Zapomniałem jeszcze dodać , że pis kolejny już raz zniża się do szczucia społeczeństwa na jedną grupę zawodową , miało to już miejsce w przypadku protestów rezydentów i lekarzy. Przypomina mi to metody stosowane w czasach słusznie minionych, Kułak to rak w zdrowym organizmie ludowej ojczyzny !
  • Odpowiedz
@limakslimak2016: Policja proszę przyjechać na wykop, śmiecie śmieją śmieć inne poglądy na sprawy, na które ja jeden wybrany, NEO mam inny pogląd. To muszą być płatne trolle, które infiltrują zdrową tkankę forum stworzonego przez towarzysza Bialkova. Powtarzam ratunku, bo jakbym napisał komentarz z sensem, ktoś mógłby odpisać równie sensownym kontrargumentem, a tego nie zdzierże, bo na razie jestem na poziomie wojen plemiennych i mam już wymalowane barwy wojenne.
  • Odpowiedz
@JessPinkman: Niestety, mój mózg działa w tak dziwny sposób , że pamięta co się działo na wykopie nawet gdy nie miałem konta , Pan białek coś przeoczył i okazuje się ,że ludzie nie posiadający konta też mogą przeglądać wykop !
  • Odpowiedz
@limakslimak2016 każdy przyzna, że hajs im się należy, jeśli są wyniki... kwintesencją #!$%@? jest natomiast to co nauczyciele #!$%@?ą z dziadem leśnym broniarzem tfu na czele, czyli #!$%@?ć uczniów, ważne, żeby uderzyć w PiS, #!$%@?ństwo jednym słowem.
  • Odpowiedz
@konserwix: Co do formy strajku i jego daty sam mam mieszane uczucia, po pierwsze dlatego , że cierpią uczniowie a po drugie dlatego , że sami nauczyciele wystawili się na ataki w stylu " źli nauczyciele chcę zniszczyć dzieciom przyszłość " . Pytanie tylko czy strajk w innej formie i w innym czasie przyniósł by jakikolwiek skutek ? I nie rozumiem narracji ,że ten strajk jest jakimś atakiem na pis.
  • Odpowiedz
@limakslimak2016: dlaczego w postulatach nie mówi się o reformie systemu, tylko o jednym - podwyżkach? Danie im podwyżek nie sprawi że będą lepiej uczyć, albo że podziękuje się słabym nauczycielom. Żaden z tych strajkujących, nie zwolni się bo wie, że NIKT nie da im takich pieniędzy i przywilejów.
  • Odpowiedz