Wpis z mikrobloga

@Malinowy_nos: Powiem wam, że ciągle byłem zdania, że zarabiają za mało i podwyżka o te 300-400 pln od ręki im się należy ale nie podobała mi się forma strajku. No ale tu widzę zupełnie inną stronę barykady. Ciężko się do tego ustosunkować. Szkoda, że nie ma więcej takich pitów.
  • Odpowiedz
@Phoryn: Ciężko mi w tym temacie zabierać głos bo zawsze moje wypowiedzi będą odbierane jako stronnicze. Czy uważam, że nauczycielom należą się podwyżki? Tak. Czy wszystkim? Zdecydowanie nie. Mogę mówić jedynie w imieniu swojej żony bo wiem ile czasu poświęca na pracę / przygotowanie się / dodatki - jest tego sporo (festiwale dla dzieci, festyny, zajęcia dodatkowe, szkolenia itp.). Ona akurat jest z tych "pasjonatów", dla których praca znaczy naprawdę
  • Odpowiedz
@HaNzER1: Nie no fajnie opisałeś temat no i jak zwykle widać, że nic nie jest takie oczywiste. No niestety tak jak mówisz potrzebna jest restrukturyzacja szkolnictwa i wydaje mi się, że też chyba samo szkolenie pedagogów powinno być inaczej przeprowadzane... Dzięki za solidną odpowiedź!
  • Odpowiedz