Wpis z mikrobloga

Nie każdy bohater chodzi w sutannie! Dla nauczycieli nie ma kasy, ale dla naciągaczy w kieckach jest...

Moi drodzy, ci duchowni są bohaterami, ponieważ to dzięki nim gimnazjaliści mogą zostać uczciwie potraktowani i napisać swoje egzaminy. #znp #strajknauczycieli


https://twitter.com/KamilSienicki/status/1116242671734013953/photo/1

#polityka #bekazpisu #bekazkatoli #strajknauczycieli #szkola #patologiazewsi
Pobierz xandra - Nie każdy bohater chodzi w sutannie! Dla nauczycieli nie ma kasy, ale dla na...
źródło: comment_txCPwzpLWYIZ2qSp5R8PMnN3fpSh1V0f.jpg
  • 42
@xandra: ale z Ciebie gimboateistka. Przypieprzysz się do każdego kto jest związany z Kościołem.

Ja totalnie zgadzam się z tweetem. Szanuję mocno takich nauczycieli z powołania - może religia nie jest jakimś ważnym przedmiotem, ale to tak jak większość przedmiotów szkolnych.
Na miejscu PiSu dałbym jakąś premię wszystkim tym, którzy pomogli z organizacją egzaminów. Ludzie z zasadami, a nie banda nieudaczników, która teraz strajkuje "dla dobra uczniów".

A wszystkim strajkującym życzę
@xandra: Mają przynajmniej tyle RiGCZu, żeby przeprowadzić egzaminy.
A ta banda nieudaczników nauczycieli nie ma tyle godności ani szacunku do uczniów.

Co do powołania, akurat myślę że duchowni są jedyną grupą zawodową, w której znajdują się osoby, które faktycznie nie pracują dla pieniędzy. Nie mówię, że wszyscy, ale jest bardzo dużo dobrych księży czy zakonnic, którzy wcale nie opływają w luksusach, a pomagają innym.
@xandra: poczytam, ale wydaje mi się że trochę odeszliśmy od tematu.

Faktem jest, że gdyby nie ci duchowni to gimnazjaliści byliby teraz w dupie, bo egzaminy mogłyby się nie odbyć.

Ciekawe jak będzie z maturami. Patrząc na tych spierniczonych umysłowo nauczycieli mam wrażenie, że będą przeszkadzać przy egzaminach.
Grabią se grabią nauczyciele. Chyba walczą ze złotówami o prestiżowy tytuł najbardziej znienawidzonej grupy zawodowej w Polsce.