Wpis z mikrobloga

@mutok: Na balickiej masz tylko jedno rondo i jest to banalne rondo turbinowe ofiar katynia. Jeżeli obawiasz się rond to balicka jest lepsza. Problemem jednak są uliczki jednokierunkowe na których łatwo wtopić. Ja zdawałem na Balickiej bo miałem bliżej.
@mutok: Koszykarska jest ok! Ja tam trafiłam na fajnego egzaminatora i zreszta w szkole jazdy nam mówili, ze Balicka ma niby opinie łatwiejszego ośrodka to wyższa zdawalnosc jest na Koszykarskiej.
@enron: to ze rozwalone nie znaczy ze korki w sumie xdd balicka przejezdna bez problemu, a egzamin to jazda w strone lupaszki, zjazd pod ROK, pewnie za ikea sie nie jedzie juz bo za daleko i korki, odrobina AK pewnie
@bartez_94: czyli w zasadzie, żeby nie wrypać się w korki pozostają banalne trasy przejazdu. W Hucie dużo łatwiej o typowe pułapki na kursantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
egzamin to jazda w strone lupaszki, zjazd pod ROK, pewnie za ikea sie nie jedzie juz bo za daleko i korki, odrobina AK pewnie


@bartez_94: panie. Ja na egzaminach (no niestety liczba mnoga:p) to dotarlam na aleje, raz w okolice filharmonii gdzieś.
Choć to dobrych kilka lat temu było.