Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sirrek: oglądałem każdą z części minimum 20 razy. Zdecydowanie najlepsza trylogia wszechczasów, a przyjazd Rohanu pod Minas Tirith to najlepsza filmowa odsiecz jaka powstała.
  • Odpowiedz
@Adiss: Philips 50pus6703
@GraveDigger: Drużyna Pierścienia była najprostsza do zekranizowania, Dwie Wieże natomiast najcięższe. Jak dla mnie to Jackson zrobił zajebistą robotę jeśli chodzi o ekranizację, nie dało się tego lepiej zrobić w kinowej formie moim zdaniem.
@bezczelny_klamca: 3 cześć ojca trochę odstaje.
  • Odpowiedz
@sirrek: Myślę, że 3 jest nieco sceptycznie odbierana głównie przez ogromne oczekiwania, rozbudzone sukcesem pierwszych dwóch części. To jest wciąż wybitny film. A nawet jeżeli przyjmiemy, że słabszy od tolkienowskiej trylogii, pozostałe dwie części dadzą wynik 2:1. ( )
  • Odpowiedz
Dla kogoś kto nie potrafi dostrzec symboliki i skomplikowania pozornie nieskomplikowanych wątków są słabe zgodzę się. Ale na żadnym z 3 matrixów nie zasnąłem XD


@Janusz_Rekina: Symbolika Matrixa jest oczywista, dużo motywów jest wrzucanych na siłę i oprócz pierwszej części zupełnie nic nie oferuje. Nawet wolę Mroczne Miasto.
  • Odpowiedz