Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że handlujący na Allegro to jakieś debile. Zaznaczyłem sobie pewną rzecz do obserwowanych, bo nie mam na razie hajsu, a kupie ją za 2 tygodnie. Co się stało po kliknięciu "obserwuj"? Dzień później dostałem maila, że sprzedający podniósł cenę o 10 zł. Przez takich debili nie warto dawać im żadnych informacji do samego momentu zakupu. Gdyby nie był debilem, to by się cieszył, że ktoś pokazuje mu zainteresowanie przedmiotem - co ma wpływ na sprzedaż ogólnie (daje info czy warto coś wystawiać czy nie)

#zalesie #idiota #allegro #oswiadczenie
  • 7
  • Odpowiedz
Co się stało po kliknięciu "obserwuj"? Dzień później dostałem maila, że sprzedający podniósł cenę o 10 zł.


@iighlaq_alhabl: Coś ci powiem, ale nie mówi nikomu - to tajemnica. Kiedy coś sprzedajesz, to liczba obserwujących idzie w dziesiątki i setki. :-)
Gość zmienił zdanie i cenę. NIe ma prawa według ciebie?
  • Odpowiedz
@iighlaq_alhabl: ja kiedyś kupowałam komputer dla rodziców. Gdyby nie to, że wypisywałam do typa i straszyłam policją i allegro, to w ogóle by się nie zainteresował. W dodatku okazało się, że nie miał tego co chciałam na stanie i wysłał inny :)))
  • Odpowiedz
@iighlaq_alhabl: Przesadzasz. Sprzedając i zmieniając cenę nigdy się nie sugerowałem liczbą obserwujących i wątpię żeby to ktokolwiek robił. Gość po prostu zmienił zdanie i tyle. Nawiasem mówiąc 10 zł. to żadna zmiana. Cokolwiek by to nie było.

Jeśli sprzedaje jako sklep coś stosunkowo taniego, to dostosowuje cenę do rynku, a nie do obserwujących. Jeśli jest na rynku z czymś w miarę wcześnie, to wali cenę najwyższą jaką może.

Sprzedawałem i jako
  • Odpowiedz