Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś stażu w trójmieście w javie(tutaj link do mojego githuba: https://github.com/Vengardd ), i mam problemy ze znalezieniem czegokolwiek. Zastanawiam się dlatego, co teraz robić, czy może zacząć się uczyć jeszcze frontendu i szukać czegoś jako fullstack(chociaz własnie średnio lubię, ale podstaw reacta lub angulara mógłbym się nauczyć), czy może uczyć się webówki w innych technologiach, np. C#/python/scala. Co sądzicie?
#java #spring #csharp #python #scala #gdansk #trojmiasto #programowanie
  • 10
@Vengard z takimi testami to nic dziwnego że nic nie możesz znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to jest teraz bardzo duża nadpodaż juniorów bez doświadczenia, więc ciężko będzie Ci się przebić przez setki identycznych cv z samymi studiami, lub bootcampami..
A rozwijanie się wszerz raczej nie pomoże, lepiej zgłębiać to czego podstawy już masz imho
Pobierz ManWithOutNick - @Vengard z takimi testami to nic dziwnego że nic nie możesz znaleźć ...
źródło: comment_Cy6r6FIgV0HumwVobCjpSZ6j8nQ97YWU.jpg
i mam problemy ze znalezieniem czegokolwiek.


@Vengard: Moze dlatego ze to masz na githubie jedno api przepisane dwa razy pod innymi nazwmami i kilka latwych zadan z portalu ktore mozna wygooglac w minute? Jezeli nic wiecej nie masz to zapomnij o jakimkolwiek starcie bo narazie to masz przed soba jeszcze lata nauki zanim bedziesz sie do czegokowiek nadawac.
@kabdul: imo trochę przesadziłeś z tą wymaganą aktywnością na githubie. To tylko praktyki, więc założenie jest takie, że nie pójdzie tam ktoś kto wszystko ogarnia. Na miejscu OPa nie mając projektów, którymi chciałbym się pochwalić po prostu nie załączałbym swojego gh w CV. Wielu rekruterów i tak to olewa i tam nie wchodzi a jak się trafi jakiś, który wejdzie to może tylko sobie popsuć opinie. Szanse na staż ma nawet
@Vengard: Jak już będziesz mega zdesperowany i będziesz chciał załapać się dosłownie gdziekolwiek to odezwij się na priv. Ewentualnie jak chcesz się poduczyć niekomercyjnie ciekawych rzeczy to też się odezwij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ofc bardziej zalecam to 2gie.