Wpis z mikrobloga

#praca pytanko ratujcie bo mnie coś zaraz strzeli... Słuchajcie sytuacja wygląda tak złożyłem wypowiedzenie 11 marca przysługuje mi miesiąc więc ok już jutro miałem kończyć pracę lecz super Janusz biznesu powiedział że składając 11 marca moje wypowiedzenie zaczyna się od początku następnego miesiąca czyli od 1 kwietnia prawdę mówi czy mnie tu w uja robi bo ludzi brak a ja w dziada pracować nie będę. Więc jak to jest od kiedy ja je mam?
  • 14
@czar_Pekla słuchaj moja pierwsza praca a w umowie miałem zapisane tylko okresy wypowiedzenia... Popełniłem błąd lub też pani sekretarka lub Pan dyrektor który mi podbija mógł to mi oznajmić... Od miesiąca cała firma chuczy moim odejściem że to właśnie jutro...
@Ceglak4: Można wybaczyć, ale i tak, porównując, moja pierwsza praca była ogarnięta od A do Z, właśnie, żeby nie wdupić i nie pracować w januszpolu wbrew sobie. I to Ty popełniłeś błąd, bo dowiedzieć się było w Twoim interesie, zwłaszcza że jest to prawda ogólna, a nie zależna od zakładu pracy ¯\_(ツ)_/¯

huczy * serio, nic Ci nie podkreśla w przeglądarce? bo niezłe orty walisz ( ͡° ͜ʖ ͡