Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile może być warty speedmaster reduced, około 20lat, niezły stan, po polerce (nie głębokiej) z hesalitem? Bo jak patrzę po forach to wszyscy poniżej 5k kupowali, a ja widzę tylko okolice 7k+, a za szafir jeszcze wyżej. Wiecie ile mniej więcej muszę liczyć na serwis rocznie?
#zegarki
  • 4
@xDrope 7k+ to za niepolerowane nowsze. Mi reduced kojarzą się właśnie z cenami w okolicach 5k. Polerka to tylko strata wartości. Jaki ma mechanizm w środku? Omega niby podaje że pełen serwis mechanicznego chrono to 2900, wyglada na to że nie rozróżniają na konkretne werki. Możesz napisać maila do Dolińskich z pytaniem ile za serwis (jesli znasz nazwę mechanizmu)-są oficjalnym serwisem więc będziesz znał konkretną cenę. Mi kiedyś za wymianę koperty w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dowzer89: @thewickerman88: 3510.50 serial 58X, więc ciężko mi oszacować wiek. Koszt utrzymania to loteria, ale chciałem oszacować czy co roku nie wyjdzie mi około 1k za same serwisy. Co do cen to mnie te wpisy dziwią, bo siedzę na chrono, polskich forach i grupach na FB i nie widziałem poniżej 5k, więc może źle szukam ;_;