Wpis z mikrobloga

#strajk #praca #nauczyciele #taxi

#!$%@? ja nie rozumiem po #!$%@? te strajki. Jak ja nie dostałem podwyżki od szefa to następnego dnia wbilem na pracuj.pl i szukałem nowej pracy. Po 3 miesiecach już pracowałem u nowego pracodawcy za większe pieniądze niż chciałem w poprzedniej pracy. Osoby strajkujace powinny być zwalnianie może nie wszyscy odrazu ale zaraza powinna być powoli usuwana. Mówię tutaj o każdym strajkujacym nauczyciel, górnik (tych to szczególnie bym #!$%@? na zbity pysk ), taxowy, etc.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@Sportaflop777 a szkoły prywatne? Robienie kursów przed maturą dla osób które czują się zagrożone że nie zdadzą egzaminu na odpowiednią ilość punktów żeby dostać się na dobrą uczelnie. Dobry nauczyciel potrafi zadbać o swoją pensje i sytuacje finansowa. Zawsze można zmienić branże i matematyk może być klepaczem excelowym.
  • Odpowiedz
Jak już mamy temat strajków to

@Krowa_i_kurczak

Co jako taksówkarz myślisz o strajkujących. A dokładniej o tych co jeżdżą na wynajętych autach bez płacenia podatków a biorących udział w strajku którego jednym z postulatów jest jedna licencja na jeden podmiot gospodarczy. Strajkują też w jakiś sposób sami przeciwko sobie tak naprawdę. Jak u was z ilością takich pseudo taksówkarzy bez własnej licencji? W Łodzi jest takich połowa już jak nie gorzej. No
  • Odpowiedz
  • 2
#strajk #praca #nauczyciele #taxi


Osoby strajkujace powinny być zwalnianie może nie wszyscy odrazu ale zaraza powinna być powoli usuwana. Mówię tutaj o każdym strajkujacym...

Wyciągać armatki panie Jaruzelski czy od razu wjeżdżać czołgiem ?
  • Odpowiedz