Wpis z mikrobloga

jakie #sluchawki do #csgo ? im dłużej czytam, tym ciężej coś kupić. coś w okolicy 200-300zł. czy pomysły z osobnym mikrofonem i DACem mają sens w tym przedziale? xD
czytałem i wychodziło na hyperx cloud stinger (ew cloud ii), ale może ktoś ma inny pomysł.
  • 11
@mizder: Ja mowie na podstawie subiektywnych doznan ktorych nie umiem okreslic bo nie jestem melomanem ;) Nie wiem jak to nazwac, po prostu dla mnie lepiej brzmia :P
Aktualnie mam tez hyperx cloud flight i je tez moge polecic jakbys chcial cos dolozyc pieniedzy a potrzebowal bezprzewodowe :)
@kpong: też się ostatnio zastanawiałem i wybrałem hyperx, wcześniej miałem steelseries.
po pierwsze hyperx są metalowe + skóra = lepsze tworzywa, lepsze pasmo dźwięków, i odczepiany kabel od słuchawek, w starych seelseries kabel mi się zaczął urywać ;/
@mizder: Słuchawki gamingowe to smród, oszustwo i teatr dla gojów, HyperX to wyjątek bo tak naprawdę to któreś Takstary tyle że z mikrofonem czyli całkiem spoko grające słuchawki. A słuchawki do muzyki, szczególnie te z dobrą sceną dają lepsze pozycjonowanie dźwięku niż w dowolnych słuchawkach reklamowanych jako przeznaczone dla graczy (7.1 w słuchawkach i wszelkie wirtualizacje na kartach za 5 USD to dziadziuś), jedyną ich zaletą jest wbudowany mikrofon